Blog

Tento článek navazuje na první článek - Jak vyčistit svůj prostor i sebe od negativní energie.

Negativní energie rádi ulpívají na jednom místě. Je nanejvýš důležité zajistit tok a průchodnost energetického proudění. Nic stagnujícího není dobré. Když se vám ucpe vana, je její další použití nepříjemné a obtížné. Nemůžete napustit čerstvou vodu, protože se do ní již nevejde a nemůže odtéct a po čase začne velmi zapáchat. Dřív nebo později budete muset blok uvolnit.

 

Jak jste jistě sami zažily jsou místa, kam když vejdete máte okamžitě pozvednutou náladu a cítíte se dobře, a pak jsou místa, kde vás svírá úzkost. Každé místo má svou energii a tato energie na nás působí. Naše činy, myšlenky a emoce, ale i činy, myšlenky a emoce druhých lidí a entit zanechávají energetickou stopu v prostoru, která ovlivňuje vše a každého v prostoru.

Vytřepejte to ze sebe! Trauma a stres uvolňující cvičení - TRE (trauma realese exercise).

 Určitě znáte fráze "Ten se z toho rychle oklepal.", "Setřásl to ze sebe." a podobně. A podobné přirovnání najdeme v jazycích po celém světě. A možná je to právě proto, že instinktivně víme, co bychom měli dělat, abychom se zbavili stresu a traumat, které jsme prožili a které se nám ještě nepodařilo dostat ven z našeho těla, duše, psychiky - prostě z celé naší bioenergetické bytosti.