Blog

Vytvořte si magický parfém. Parfémová magie může být použita jako způsob, jak oslnit ostatní, posílit sám sebe nebo pro dosahování záměrů a cílů. Zda v magii věříte nebo ne, i provedení takového rituálu vám pomůže dostat se do bližšího kontaktu se sebou samým. Parfémová magie je užitečná pro téměř jakýkoliv záměr, ale zejména se hodí pro cíle, ve kterých chcete, aby vaše přítomnost nebo aura ovlivnila svět kolem vás.

Slunce a Měsíc jsou během úplňku od sebe tak daleko, jak jen mohou být. Úplněk je čas nechat věci plynout a začít s novými záměry. Je to jako kdyby vaše ego a pocity byly oddělené. Úplněk vynáší na povrch všechny naše emoce, dobré i špatné. V tomto čase se můžete skutečně vypořádat se svými emocemi, aniž by vám v tom překáželo vaše ego.

Snová magie, magie snů, lucidní snění

Magie snů je mocná forma čarodějnictví, které bylo praktikováno mnohými po tisíciletí. Předpokládá se, že klíčem ke snové magii je použití tajných dveří – umístěných ve vás – pravděpodobně v podvědomí. Nalezení těchto dveří je prvním krokem. Magie snů byla používána od pradávna v mnoha čarodějnických učeních, které věří, že můžeme díky těmto dveřím odemknout duchovní vhled, spojit se s předky a dokonce získat vedení a pomoc v učinění nejlepšího rozhodnutí. Konečně nám tato forma čarodějnictví může ukázat, jak navštěvovat lidi v jejich snech.

Voda je zázračná látka, kterou můžeme využít pro naše magické účely.
Rituál můžete použít ke změně k pozitivnějšímu a šťastnějšímu životu, k dosáhnutí harmonie, zlepšení zdraví, zlepšení komunikace, k dosáhnutí života v míru. Můžete ho provést kdykoliv a kdekoliv. Můžete ho vykonat pro jednotlivé přání, ale také pro všechna svá přání a cíle najednou. 

Nejnovější

Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.