Blog

Toxické duševní pouto je jako neviditelný provaz, který nám znemožňuje svobodně se odpoutat od škodlivých vztahů, které nás svírají a brání nám žít naplno. Tato silná připoutanost je nezdravá a může negativně ovlivnit osobní blaho a životní cestu každé zúčastněné osoby.

Magická Moc Měsíčních Fází: Otevření brány kosmické síly
Jaký je význam Měsíce v rámci čarování a magických praktik? Proč se právě Měsíční fáze staly tak důležitými pro čarodějnické rituály ?

Měsíc, tajemný satelit Země, již po tisíciletí fascinuje lidi po celém světě. Proměnlivý průvodce noci, byl v průběhu lidských dějin spojován s magií, mystérií, astrologií a různými duchovními praktikami.. Ve všech koutech světa, od starověkých kultů po moderní čarování, byl Měsíc považován za průvodce a kosmického spojence. který nese energii, symboliku a moc.

Jak jste jistě sami zažily jsou místa, kam když vejdete máte okamžitě pozvednutou náladu a cítíte se dobře, a pak jsou místa, kde vás svírá úzkost. Každé místo má svou energii a tato energie na nás působí. Naše činy, myšlenky a emoce, ale i činy, myšlenky a emoce druhých lidí a entit zanechávají energetickou stopu v prostoru, která ovlivňuje vše a každého v prostoru.

V této kapitole se věnujeme jednomu z nejdůležitějších aspektů čarodějnictví, osobního a duchovního rozvoje - čištění negativní energie v člověku. Každý z nás je neustále v interakci s různorodými energiemi a nalézáme se ve stavu, kdy cítíme, že naše energetické pole je zahlceno nepříjemnými emocemi, stresy a negativními vlivy okolí. Tyto faktory mohou mít významný dopad nejen na naši duševní pohodu, ale také na naše fyzické zdraví a vnímání světa kolem sebe. A my se setkáváme s hlubokou potřebou očistit svou bytost od tíhy negativní energie.

Podkategorie

Ponořte se do své čarodějnické esence a propojte se s magickými energiemi, které vás obklopují. Nenechte svou mystickou podstatu spát. V této kategorii najdete mnoho inspirace, praktických rad a rituálů, které vám pomohou objevit magii, která je uvnitř každého z nás.
čarováníPokud máte zájem číst články blogu jako knihu, se strukturovaným obsahem podobným knize, který vás provede různými aspekty magie a čarování, odkaz je zde:

Vítejte v kategorii Terapie - cestě k vnitřní svobodě. Inspirace, rady a terapeutické metody pro osvobození se od minulosti, naladění na pozitivní energie a dosažení celistvého blaha.
terapie
Naleznete zde informace spojené ze světa spirituality a moudrosti ducha, stejně jako ověřené vědecké postupy. Kategorie Terapie spojuje bohatství duchovního světa s vědeckými poznatky v klinické praxi, abychom vám poskytli nejkomplexnější a účinné nástroje pro osobní rozvoj a dosažení vnitřní svobody.

Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!