Vedení andělů a duchovních průvodců: Rozchod, rozvod, odmítnutí, zlomené srdce, nešťastná láska, zklamání.

Toto místo vás zve, abyste dovolili vašim andělům a duchovním průvodcům vstoupit do vašeho života a pomoci vám. Nejste, nemusíte být a neměli byste být na vše sami. Procházíte náročným obdobím a taková situace bývá nesmírně těžká, vyžadující podporu, povzbuzení a vedení.

Situace, kterou právě procházíte, je mimořádně náročná. Je tak těžká, že mnozí lidé, kteří prodělali závažné nemoci, včetně rakoviny, říkají, že bolest způsobená zlomeným srdcem byla pro ně mnohem intenzivnější, než nemoc. I přesto, že se tato bolest stává součástí života většiny z nás, nesnižuje to ani vážnost ani tíhu této bolesti. Většina lidí by preferovala mít zlomenou ruku, nežli zlomené srdce. Fyzická bolest je konkrétnější a lépe pochopitelná. Zlomené srdce je emocionální bolest, která je složitější a těžší na zvládání, pochopení a vstřebání a v konečném důsledku se dotýká jak duše, tak i těla a všech oblastí života.

Vaši andělé, vyšší síla, duchovní průvodci nejsou jen abstraktními bytostmi. Jsou tady, aby vám podali ruku v těchto těžkých chvílích a nabídli vám slova, která posílí vaši duši. Pamatujte, že nejste sami, a existuje naděje na lepší zítřek.

Andělé a duchovní průvodci, vás podporují na každém kroku na vaší cestě k uzdravení. Pomáhají vám najít světlo v temných chvílích, sílu v oslabení a naději v bolesti.

Vedení andělů: Zlomené srdce

Zvolte si jednu kartu
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!