Horoskop na rok 2022 pro všechna znamení

Váhy roční horoskop

 

V jaké životní oblasti čekat problémy a těžkosti:
Černá Luna od 18/07/2021 do 04/2022 otevře karmické situace s úřady, soudy, ezoterikou nebo vzděláváním a rozšiřováním vědomostí. Touhu se rozvíjet po duchovní stránce, nebo ji zatratit díky zklamání. Černá Luna může popíchnout nebo popudit emoce se situacemi spojenými s úřednímimi záležitostmi. Otevření karmických situací na téma cestování, ciziny a zahraničí.

Od 04/2022 do konce roku 2022 Černá Luna z karmického pohledu působí na vytvoření pořádku v oblasti kariéry a práce. Váhy mohou změnit práci, nebo být v pracovní oblasti nespokojené. Jako bys nevěděly jakým směrem se vydat, mohou nastat emocionální potíže, pocit nespokojenosti. Díky tomu přichází zásadní rozhodnutí, které bude mít zásadní vliv na budoucnost v oblasti pracovních aktivit. Mohou očekávat neočekávané. Po ukončení tohoto vlivu se posunete v pracovní oblasti.

Kde čekat životní posun:
Působení Jupitera od 12/2021 až do poloviny 05/2022 přináší zlepšení psychiky a zdravotního stavu. Očekávejte novou spolupráci. Jupiter bude působit na změnu spolupracovníků nebo obchodních partnerů. Odejdou zastaralé a nefunkční spolupracovníci a kolegové. Nová spolupráce povede k velkému posunu. Také se začnete věnovat svému zdraví a životnímu stylu.

Od 05/2022 do 05/2023 působí Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, pozitivně na vztahy. Pokud máte nevyhovující vztah, pak Jupiter zasáhne a postupně vám jej odebere ze života. Jupiter také napomůže vzniku nového vztahu. Váhám vstoupí do života někdo důležitý jak v pracovní tak v osobní rovině. Zlepší se vztahy v rodině, v práci nebo se sousedy. Vesmír přeje veškerým nový dohodám, smlouvám a nastavení nových pravidel.

16/04/2022 nastane úplněk ve vlastním znamení, který přinese jasno do oblasti vztahů.

Do úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující ve vztahové oblasti. Před úplňkem, cca tři dny, bývají kritické dny. Pozor v oblasti zdraví a psychiky. Neplánujte operace, nerozhodujte o důležitých situacích. Vyčkejte do úplňku, kdy se vše vyjasní.

25/09/2022 nastává novoluní ve Vahách. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Můžete začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit. Všude o nich uslyšíme. Při novoluní asistují Venuše s Merkurem. Velmi silný tranzit. Váhy budou aktivní v oblasti komunikace a cestování, zejména v pracovní rodině.

 

Daniela Hannah

 

Horoskop pro vás připravila Daniela