Úkoly a směr našeho života můžeme podle numerologického přístupu stanovit podle dne v týdnu, ve kterém jsme se narodili.

Každý den v týdnu nese speciální vibrace a ke každému dni je přiřazena planeta a ten nese její charakteristiky. Ve skutečnosti dny v týdnu byly pojmenovány podle planet. Již v Babylonii dny nesly jména nebeských těles viditelných okem, o kterých si lidé mysleli, že jsou to bohové (Měsíc, Mars, Merkur, Jupiter, Venuše, Saturn, Slunce). Později pojmenování dnů bylo převzato Římany a Řeky, od nich systém také převzali slované a germáni, kteří si následně jména upravili podle svých božstev, které spojovali s danou planetou. Například pondělí anglicky Monday - měsíční den, dánsky mandag - den měsíce, francouzsky lundi - den měsíce, italsky lunedì - den měsíce, japonsky gecujóbi - měsíční den, latinsky dies lunae - den měsíce, španělsky lunes - den měsíce, korejsky walyoil - měsíční den. 

Pro zjištění dne v týdnu ve kterém jste se narodili, vyplňte vaše datum narození. Výklad zahrnuje charakteristiky jednotlivých dní a příslušných planet a také úkol vaší duše pro tento život.

Úkoly duše

Datum narození:

Úkoly duše
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!