Roční čínský horoskop pro všechna znamení

tygr čínské znamení

 

Tygři jsou proslulí svojí kreativitou a šikovností, a v roce Krysy je budete moct naplno uplatnit. Jen si musíte dát pozor, abyste do něj vkročili tou správnou nohou, protože nepozornost v důležitých momentech vám může přivodit zklamání. Zkrátka je potřeba jít si za svými cíli a mít věci pod kontrolou - když si to uhlídáte, pak se můžete těšit na perfektní rok plný úspěchů a štěstí!

Práce a finance

Vaše snaha vám letos zaručeně přinese ovoce - a to platí jak pro všechnu tu práci, co jste udělali v minulých letech, tak i pro tu, kterou teprve letos zvládnete. Jste na správné cestě, není potřeba dělat žádné změny, ale o to víc se vám vyplatí jít do všeho naplno a posnažit se. O peníze letos nebudete mít nouzi. Krysa vám pomůže hravě zaplatit všechny složenky a občas si udělat radost něčím příjemným, ale na nějaké velké vyskakování to taky nebude. Po celý rok se nezapomeňte koukat pozorně kolem sebe, možná se na vás usměje velké štěstí, ale musíte po příležitosti skočit rychle!

Láska a partnerské vztahy

Rok Krysy slibuje Tygrům vášeň, a to pořádnou! Romantické zážitky vás budou čekat na každém rohu a partnerské nebo manželské svazky, kde je některý z dvojice Tygr, bude jen tak kvést! Konečně se vám povede zažehnat všechny krize! Samozřejmě, pro nezadané Tygry je teď ten pravý rok vydat se na pořádný lov, právě teď totiž můžete potkat lásku svého života! Budete toho mít hodně společného a sdílet stejné záliby - a nejspíš poznáte toho pravého či tu pravou hned na první pohled! Je velká šance, že i vaše nová nadějná polovička bude narozena taky ve znamení Tygra.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!