Tarotový tahák – CheatSheet v A4 PDF formátu ke stažení a k tisku.

Tarot se z počátku může zdát komplikovaný. Každá karta nese několik významů v závislosti na otázce a v souvislosti s ostatními kartami. Každá tarotová karta vypráví celkem rozsáhlý příběh. U klasického Rider Waite tarotu dokonce i každý jednotlivý symbol na kartě může promlouvat. Zkušení kartáři se znalostí tarotu a zapojením intuice dokáží pochopit, co chtějí karty sdělit. Někdy i jen jeden symbol na kartě má co říct.

Žádný učený z nebe nespadl a někde se začít musí. Proto jsme pro vás připravili Tarotový tahák, Tarot pro začátečníky s klíčovými slovy k tisku a Tarot pro začátečníky s klíčovými slovy online.

Význam karet je jen v základní poloze. V tarotu je dostatek zpráv, aby ho bylo možné číst jen ve vzpřímené poloze. Pokud rádi pracujete i s obrácenou polohou a nebo vám v obrácené poloze karta vypadne a vy cítíte, že to je tak, jak chce být zobrazena, tak je význam karty v podstatě opačný.

Například: Karta Vůz – Význam je pohyb v před, akce. V obrácené poloze znamená opak. Pozastavení, nečinnost.

Pokud máte chuť stát se kartářem, doporučujeme se v tarotu vzdělávat a číst si o jednotlivých kartách a každém symbolu. A Tahák a Tarot pro začátečníky s klíčovými slovy vám bude sloužit jako vodítko a připomenutí. Později ani tahák a ani klíčová slova potřebovat nebudete.

Nenechte se odradit pocitem přehlceností informacemi. A vydejte se na cestu tarotu :)

Tarotový tahák si můžete stáhnout zde – Tarotový Tahák A4 PDF.
Tahák i obrázky níže můžete sdílet, ale prosíme o uvedení zdroje s klikatelným odkazem.

Tarotový tahák Tarot tahák Tarotový tahák k tiskuNejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!