Naučte se číst tarotové karty snadno a zábavně! ⭐ Vykládejte si a zároveň se učte s naší sadou tarotu. Tarot pro začátečníky online a ZDARMA je tu pro vás!

Není třeba pamatovat si žádné složité významy. Tento online balíček je ideálním řešením pro ty, kteří preferují online formát k prozkoumávání tarotu.

  • Snadné učení: Klíčová slova přímo na kartě, která usnadňují pochopení významu.
  • Praxe kdekoli: Prozkoumávejte tarot online, kdykoli a kdekoli. Ať jste doma, v práci nebo na cestách.
  • Budování sebedůvěry: S každým výkladem rostete! Vykládejte si často, sobě i ostatním. Čím častěji si budete vykládat, tím sebevědoměji se budete pohybovat ve světě tarotu.


Preferujete fyzický balíček? Stáhněte si ZDARMA tisknutelný tarotový balíček pro začátečníky s klíčovými slovy. Tato sada obsahuje stejné karty a klíčová slova, jako online verze. Můžete si také stáhnout tarotový tahák!

 

Vypravte se na cestu tarotu online!

Nalaďte se: Vytvořte si klidné prostředí s hudbou nebo teplým nápojem. Soustřeďte svou mysl a spojte se se svou intuicí.
Položte otázku: Formulujte otázku, na kterou byste chtěli získat odpověď. Poté si vytáhněte jednu kartu z online balíčku. Posléze si můžete vytáhnout tolik karet, kolik budete považovat za nutné, maximálně však 78.
Pochopení pomocí klíčových slov: Použijte klíčová slova jako základ pro svůj výklad. Dále můžete prozkoumat symboliku na kartě, abyste získali další vhledy. Potřebujete více jasnosti? Vytáhněte další kartu pro další vedení.
Přijměte rozhovor: Považujte svůj výklad za dialog s kartami. Můžete si výklad představit jako rozhovor s přítelem, kdy se potřebujete od něj dozvědět informace a komunikace se postupně rozvíjí.


Cesta k mistrovství vede přes praxi! Vydejte se na cestu a vytáhněte si svou první kartu!

Tarot pro začátečníky

Vyberte si první kartu
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!