Stáhněte si ZDARMA tarotovou sadu pro začátečníky ještě dnes! Odhalte tajemství tarotu s uživatelsky přívětivým balíčkem pro začátečníky.

Láká vás tajemný svět tarotu, ale ztrácíte se v záplavě složitých významů karet? Nebojte se, pomoc je tu! Připravili jsme pro vás tarotové karty pro začátečníky, které jsou ideální pro všechny, kteří s tarotem teprve začínají.

 

Jasná klíčová slova – klíč k pochopení tarotu

Už žádné zmatky a složité významy! Tento balíček tarotových karet obsahuje klíčová slova přímo na každé kartě. Díky nim snadno porozumíte poselství, které vám karty chtějí sdělit.

 

Stažení tarotu pro začátečníky

Nabízíme dvě možnosti ke stažení. Vyberte tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Stáhněte si tisknutelnou PDF verzi v zip souboru (115 MB): Tato možnost poskytuje vysoce kvalitní PDF soubor obsahující všechny karty v jednom souboru.
Stáhněte si tisknutelnou JPG verzi v zip souboru (23 MB): Tato možnost poskytuje jednotlivé JPG obrazky pro každou kartu.

 

Kde tisknout

Pro ty, kteří preferují profesionálně tištěný balíček s pevnou krabičkou, doporučujeme navštívit www.makeplayingcards.com. Jedná se o mezinárodní servis, takže dodání karet může trvat až měsíc. Cena poštovného se také odrazí na konečné ceně. Stránky jsou v angličtině. Pokud se rozhodnete pro makeplayingcards.com službu, pak použijte JPG verzi, tedy druhou možnost ke stažení.

Máte tipy, kde se dá za rozumnou cenu tarot vytisknout v dobré kvalitě? Napište nám na Facebook a my rádi informace nasdílíme.

 

Další zdroje

  • Tarot pro začátečníky:  Nechce se vám tisknout? Pak můžete použít tarotovou sadu s klíčovými slovy v online podobě.
  • Tarotový tahák:  Ovládněte tajemství tarotu s tímto průvodcem pro začátečníky. Význam všech karet s klíčovými slovy.

 

Objevte kouzlo tarotu

Vstupte do magického světa tarotu a prozkoumejte tajemství, která vám karty chtějí sdělit. Začněte s jednoduchým balíčkem karet a postupně se propracujte ke složitějším systémům. Tarot je fascinující nástroj pro věštění a sebepoznání, který vám pomůže odhalit skryté vhledy do vašeho života a najít odpovědi na důležité otázky.
Tarot pro začátečníky Tarot pro začátečníky Tarot pro začátečníky Tarot pro začátečníky Tarot pro začátečníky Tarot pro začátečníky Tarot pro začátečníky Tarot pro začátečníky
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!