Každý z nás má schopnost vytvořit ochranný štít proti negativním vlivům a tomuto štítu se říká sebeláska. Z magického pohledu je sebeláska jako kouzelný štít, který nás chrání a posiluje ve všech aspektech našeho života. Když se naučíme pěstovat a posilovat svou sebelásku, otevíráme dveře k magickému životu plnému lásky, radosti a harmonie.

Mnohokrát zapomínáme, jak důležité je pečovat o sebe a milovat sebe samé. Přestože jsme schopni starat se o předměty, na kterých nám záleží, často podceňujeme vlastní hodnotu a zapomínáme na sebepéči. Přitom právě tato sebepéče a sebeláska jsou klíčové pro ochranu před negativními a nízkými vlivy.

 

To o čem si myslíme, že má hodnotu, o to automaticky pečujeme

Možná máte svou oblíbenou knihu, kterou chráníte před poškozením, nebo šperk, který si ceníte a pečujete o něj, aby vydržel dlouho. Stejným způsobem byste měli přistupovat k sobě samým. Je důležité si uvědomit, že jste důležití a zasloužíte si lásku a péči. Často si podvědomě myslíme, že nejsme důležití a láskyhodní, a tak zanedbáváme sebepéči. Ale vězte, že pečování o sebe a posilování sebelásky jsou klíčové pro vaši ochranu a blahobyt. Když se o sebe staráte a milujete sebe samé, budete mít silný ochranný štít proti negativním vlivům.

čarodějnictví

Sebepodceňování oslabuje náš ochranný štít

Proč je tak často obtížné pro nás samotné ocenit a milovat sebe? Často jsme ovlivněni společenskými normami a vnějšími očekáváními, která nám říkají, že abychom byli hodni lásky, musíme splnit určité podmínky. To nás vede k nedostatečné sebelásce a pocitu, že nejsme důležití a hodni lásky. Avšak, když si uvědomíme, že jsme sami tvůrci svého osudu a můžeme se rozhodnout věřit a milovat sebe samé bez podmínek, otevíráme si cestu k vytvoření ochranného štítu sebelásky.

Když si sami sebe neceníme, tolerujeme věci, které jsou nepřijatelné. Tím omezujeme sami sebe a zavíráme se krásným možnostem, které si zasloužíme. 

Zaklínadlo: Sebeláska jako magický štít

Přestože se může zdát, že kouzla a magie jsou vzdálené od našeho každodenního života, mohou nám skutečně pomoci posílit sebelásku a sebepéči. Zde je několik kouzel a technik, které můžete využít:

  1. Kouzlo láskyplného rituálu: Vytvořte si čas a prostor, abyste se každý den věnovali lásce k sobě samým. Můžete si připomenout své pozitivní vlastnosti a vyjádřit si vděčnost za sebe.

  2. Kouzlo zázračné koupele: Ponořte se do kouzelné vody, která vás obnoví a posílí vaši energii. Přidejte do koupele bylinky nebo esenciální oleje, které vám pomohou uvolnit napětí a naladit se na pozitivní frekvenci.

  3. Kouzlo zrcadlové affirmace: Každé ráno se podívejte do zrcadla a řekněte si pozitivní a laskavá slova o sobě. Například: "Jsem jedinečná a krásná bytost plná lásky a síly."

  4. Kouzlo meditace vnitřního klidu: Najděte si klidné místo a meditujte, abyste uklidnili svou mysl a posílili svou vnitřní sílu. Vizualizujte si, jak se naplňujete klidem a harmonií.

  5. Kouzlo rituálu země: Propojte se s přírodou a cítěním země, abyste načerpali energii a harmonii. Zahrňte do svých rituálů procházky v přírodě, doteky stromů nebo obdivování hvězd na noční obloze.

  6. Kouzlo zázračného jídla: Připravte si pokrm plný lásky a péče o sebe samé. Použijte čerstvé ingredience a při vaření si vědomě připomeňte, že tímto způsobem posilujete svou sebelásku a sebepéči.

  7. Kouzlo tvořivého vyjádření: Započněte tvořivý projekt, který vám přináší radost a pomáhá vyjádřit svou vnitřní podstatu. Může to být malování, psaní, hrání na hudební nástroj nebo jakákoli jiná činnost, která vám přináší potěšení.

  8. Kouzlo rituálu odpočinku: Dopřejte si dostatek odpočinku a spánku, abyste obnovili svou energii a vitalitu. Vytvořte si pohodlné prostředí a věnujte se relaxaci a regeneraci.

  9. Kouzlo přítomného okamžiku: Věnujte se plně a vědomě činnostem, které vás naplňují radostí a štěstím. Užívejte si okamžiky, naslouchejte svému tělu a poslouchejte své srdce.

  10. Kouzlo děkování: Každý den si najděte čas na projevení vděčnosti za sebe samé a za všechny zážitky a příležitosti, které vám život přináší. Přijměte sebe samé s vděčností a láskou.

Věřte v moc kouzel, magie a manifestace, které vám pomohou posílit sebelásku a sebepéči. Připomeňte si, že jste důležití a zasloužíte si lásku a péči. Tímto způsobem vytvoříte ochranný štít, který vás bude chránit nejen před negativními vlivy, ale také vám přinese radost a štěstí ve vašem životě.

Bavte se s kouzly, užívejte si magii a nezapomínejte, že sebepéče a sebeláska jsou nezbytné pro vaši ochranu a blahobyt. Máte moc vytvořit život, který si zasloužíte.

Pamatujte, že každá čarodějka a mág má své vlastní techniky a kouzla, které jim nejlépe vyhovují. Experimentujte, objevujte a přizpůsobte si tato kouzla podle svého osobnímu stylu a potřebám. Nyní je čas prozkoumat magii v sobě a posílit sílu sebelásky a sebepéče. Věřte ve svou vlastní sílu a magii, která je ve vás. Jste nesmírně krásná a silná bytost. Svět je otevřený pro vaše největší sny a přání. Pamatujte, že všechno, co potřebujete, je již ve vás. Rozsviťte svět kolem sebe svou jedinečností a šířte lásku a radost všude tam, kam jdede. Ať je váš život plný ochrany, radosti a kouzel!
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!