Voda je zázračná látka, kterou můžeme využít pro naše magické účely. Transformační rituály spojené s vodou nám umožňují provést pozitivní změny ve svém životě, dosáhnout harmonie, zlepšit komunikaci, posílit zdraví a žít v míru.

Voda je doslova magická látka. Voda vytváří z naší planety planetu plnou života. Pokrývá tři čtvrtiny naší planety Země a je to látka, na který je založen veškerý život, tak jak jej známe.

Lidské tělo se skládá z 60% z vody. Mozek a srdce obsahují 73% vody, plíce okolo 83%, pokožka 64%, svalová hmota a ledviny 76%, dokonce i kosti obsahují 31% vody. Veškeré živé organismy jsou tvořeny převážně vodou. Lidé 60%, ryby 80% a rostliny 80% až 90%. Voda hraje nezastupitelnou roli v chemických reakcích probíhajících v buňkách a je základem pro fungování živých ekosystémů.

 

Magie vodního elementu

Experiment s vodními krystaly - Masaru Emoto

Uvádím zde experiment, o kterém jste pravděpodobně už slyšeli. Masaru Emoto byl Japonský podnikatel, autor a vědec (podle skeptiků pseudovědec). Masaru Emoto nejen že tvrdil, ale i dokázal, že lidské vědomí může změnit molekulární strukturu vody. Na láhev z vodou nalepil různé nálepky s popisem jako láska, kreativita, zdraví, vděčnost, nenávist, vztek, žárlivost. A také vodě pouštěl různé druhy hudby od klasické a harmonické, až po ty negativní a chaotické. Posléze pod mikroskopem vyfotografoval vodní krystaly. Voda v láhvi s negativním popisem a voda v láhvi, které byla puštěna agresivní hudba tvořila neforemné vzorce krystalů. A voda v láhvi s krásnými popisy a melodickou hudbou tvořila geometricky vyrovnané vzorce krystalů. Tvar krystalů vody se formoval podle toho, co na vodu působilo. V jeho knize Zázračná Voda se o jeho experimentech a učení můžete dočíst více. Masaru Emoto učil, jak dosáhnout zdravějšího a šťastnějšího života, pomocí vibrací vody. A ke sklízení pozitivních plodů rezonance.

 

Paměť vody a vytváření živé vody

Paměť vody a vytváření živé vody mají hluboký význam. Voda není jenom pasivní složka naší existence, nýbrž i nesmírně citlivý přenašeč informací a energií. Stejně si bereme vitamíny, můžeme vytvořit živou vodu a naprogramovat ji s cílenou transformací pro náš život. Vytvoření sklenice živé vody zahrnuje mnohem víc než jen její fyzické složení – propojuje naše vědomí s vodou a umožňuje nám vnést změny do našeho vnitřního i vnějšího světa. Tato živá voda, kterou si připravíme, nese v sobě informace a záměry, které mohou pozitivně ovlivnit vodu v našem těle, neboť víme, že tělesné zdraví a vitálnost jsou pevně spjaty s průtokem a stavem vody v nás. Sklenice živé vody se tak stává mostem mezi naším vědomím a vodou, která tvoří základní stavební kamén našeho bytí.

 

Rituál transformace

Budete potřebovat: Svíčka, dvě sklenice, propiska, dva papíry, pitná voda, volitelně hudba

 1. 🌟 Krok: Zapálení svíčky a příprava sklenic
  Zapalte svíčku a umístěte obě sklenice před ni. Tato svíčka symbolizuje světlo, které osvětluje cestu k vaší transformaci.
 2. 🌟 Krok: Zaznamenání současného stavu
  Na první kus papíru napište věci tak, jak jsou teď. Buďte upřímní a napište o všem, s čím nejste spokojeni ve svém životě. To může zahrnovat zlozvyky, vztahové problémy, finanční strádání, zdravotní obtíže a další. Pište v přítomném čase, abyste tyto skutečnosti nyní identifikovali.
 3. 🌟 Krok: Vize budoucnosti
  Na druhý papír napište, jak byste chtěli, aby věci byly. Popište své cíle, přání a ideální stav. Znovu pište v přítomném čase, abyste vytvořili silný záměr pro svou budoucnost.
 4. 🌟 Krok: Příprava sklenic
  Pod první sklenici vložte papír se současnými problémy, které jste napsali na prvním listu. Pod druhou sklenici umístěte papír se svými žádanými cíli.
 5. 🌟 Krok: Přenos energie
  Nalijte pitnou vodu do sklenice, která je nad papírem se současnými problémy. Nechte vodu působit po dobu alespoň 2 minut, aby absorbovala informace.
 6. 🌟 Krok: Přelití vody
  Přelijte vodu z první sklenice do druhé sklenice, ta ležící nad papírem s vašimi žádanými cíli. Odstraňte první sklenici. Před jejím umístěním zpět na místo ji opláchněte, abyste odstranili případnou negativní energii. Papír starého já hoďte do koše.
 7. 🌟 Krok: Posílení transformace
  Teď zůstává jen svíčka, druhá sklenice s přelitou vodou a papír se zapsanými cíli. Pro další posílení rituálu můžete pustit pozitivní a povznášející hudbu. Vědomí papíru s vašimi žádanými cíli, plamen svíčky a vibrace hudby nechte působit na vodu po dobu 30 minut.
 8. 🌟 Krok : Vypití vody a uzavření rituálu
  Po 30 minutách vypijte tuto živou vodu a zhasněte svíčku. Během tohoto okamžiku jste předali své záměry vodě a spojili se s mocí transformace.

Můžete pronést následující zaříkadlo

Zaříkadlo magie vody

 

Pomocí tohoto rituálu jste otevřeli dveře ke změně na buněčné úrovni svého těla. Voda, stále hledající cestu, může nyní vést vaši pozitivní transformaci. Papír s vašimi cíli můžete uchovat jako symbol vaší vize a čas od času provádět tento rituál znovu, aniž byste potřebovali dvě sklenice a papíry. Vaše cesta ke změně a transformaci je nyní načrtnuta, a voda vás povede tímto úchvatným procesem.

 

Hydromanifestace

Tento rychlý a diskrétní rituál můžete provést kdykoliv a kdekoliv. Je časově nenáročný a lidé kolem vás, si nemusí všimnout, že rituál provádíte. Rituál slouží k tomu, aby jste svůj záměr propojili s vodní energií a umožnili mu postupně nabýt fyzického projevu.

Postup

 1. 🌟 Krok: Připravte si sklenici, nebo hrnek se svým nápojem (voda, káva, čaj) nebo láhev s vodou.
 2. 🌟 Krok: Věnujte chvíli zaměření se na svůj záměr – co přesně si přejete, aby se projevilo? Ujasněte si to v mysli.
 3. 🌟 Krok: Položte své dlaně na sklenici nebo láhev a vizualizujte si váš záměr. Prociťte, jak energie vašeho záměru proudí z vašich rukou do vody, spojuje se s ní a stává se nedílnou součástí jejího proudu. V této fázi setrvejte, dokud to cítíte jako správné. Většinou jedna minuta soustředěnosti stačí.
 4. 🌟 Krok: Nakonec si v klidu vypijte svůj nápoj s vědomím, že jste svůj záměr vložili do vodního elementu, který ho bude podporovat a napomáhat jeho manifestaci.

Manifestace elementem vody 

 

Magický pohár manifestace

Pořiďte si nebo si vyrobte svůj osobní hrníček, skleničku nebo láhev. Na tento předmět přidejte nápisy a symboly, které reprezentují vaše přání a cíle. Každý den, když používáte tento předmět, budete posilovat své vědomí těchto záměrů a symbolů, a tím podporovat jejich manifestaci ve svém životě.

Magický pohár manifestace

 

Toto je jen pár návrhů, jak využít sílu elemente vody a osobního záměru. Možná vás napadnou další způsoby pro vytvoření osobního originálního rituálu. Voda, zázračný prvek naší existence, nám nabízí cestu ke změně a transformaci. A tak skrze magii vody a rituály transformace se můžeme stát tvůrci vlastní reality, vnést změny do našich životů a vstoupit na cestu směrem k vyššímu vědomí a harmonii s vesmírem. Voda nám daruje nejen život, ale i možnost vnášet do něj pozitivní změny. Stačí se otevřít, naslouchat vodním vibracím a nechat je vést nás na naší cestě transformace.
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!