Snová magie, magie snů, lucidní snění

Magie snů je mocná forma čarodějnictví, které bylo praktikováno mnohými po tisíciletí. Předpokládá se, že klíčem ke snové magii je použití tajných dveří – umístěných ve vás – pravděpodobně v podvědomí. Nalezení těchto dveří je prvním krokem. Magie snů byla používána od pradávna v mnoha čarodějnických učeních, které věří, že můžeme díky těmto dveřím odemknout duchovní vhled, spojit se s předky a dokonce získat vedení a pomoc v učinění nejlepšího rozhodnutí. Konečně nám tato forma čarodějnictví může ukázat, jak navštěvovat lidi v jejich snech.

Etika snové magie

Jak se nazývá etický čaroděj, který používá snovou magii? Svědomitý čaroděj!

Etické používání snové magie zahrnuje pochopení síly spojení se s ostatními a napojení se na energie někoho jiného. Při kouzlení a nebo práci s duchovními entitami je po nás vyžadováno věnovat pozornost svým záměrům. I když snová magie není sama o sobě nebezpečná, má potenciál způsobit škodu, pokud je provedena nesprávně. Proto by se všichni zabývající se tímto typem magické praxe, měli snažit o rovnováhu ve své práci a respektovat hranice druhých.

Jinými slovy, nepoužívejte magii snů bez souhlasu příjemce. Cvičte snovou magii zodpovědně. Podobné přitahuje podobné!

 

Síla snové magie

Snová magie má moc otevřít příležitosti, které se ve fyzickém světě zdají nemožné. Tento typ energie je neuvěřitelně mocný a může být použit k manifestaci vlastních cílů, tužeb a snů. Pomocí snové magie je možné využít nekonečný zdroj potenciálu, což umožňuje jednotlivcům vystoupit ze své komfortní zóny a prozkoumat možnosti, o kterých si nikdy nemysleli, že jsou dosažitelné.

Snová magie nám dává přístup do jiných sfér, kde můžeme najít odpovědi a vedení na naší životní cestě. Dnes je k dispozici mnoho různých snových praktik, kde každá z nich nabízí své vlastní jedinečné výhody. Návštěva lidí v jejich snech je fascinující zážitek, který může být jak posilující, tak i poučný.

Pokud potřebujete pomoc, požádejte o vedení vašeho anděla strážného, vaše duchovní průvodce nebo Boha.

 

Jak navštěvovat lidi v jejich snech

Návštěva lidí v jejich snech je fascinujícím a nezapomenutelným zážitkem. Zde je krok za krokem návod, který vám pomůže začít naučit se navštěvovat lidi v jejich snech. Provádějte postup každý večer alespoň týden:

1. Před spaním uvolněte své tělo a mysl – meditace, jóga nebo dokonce jen hluboké dýchání, to vše může pomoci s tímto procesem. Také bych doporučila očistu čaker!

2. Vizualizujte si osobu, kterou chcete ve svém snu navštívit; soustřeďte se na tento obraz, dokud se ve vaší mysli nestane křišťálově čistým.

3. Řekněte nahlas (nebo v myšlenkách), že chcete navštívit tuto osobu, zatímco budete snít. Tím si stanovíte záměr. I následující noci ulehejte se stejnou myšlenkou, která se stane středem vaší pozornosti! Věnujte také několik sekund a pošlete této osobě vlny lásky. Tím se otevírají dveře do světa snů. Toto jsou základní kroky, které poslouží.

 

Pokročilé pokyny pro ty, kteří zvládli lucidní snění (Krok: 4-8)
Jak pokračovat ve vašem lucidním snu

4. Co nejdříve po usnutí se zkuste promítnout do snové krajiny druhé osoby – představte si, že jste tam s ním/ní a v případě potřeby mluvte přímo do podvědomí vaší osoby!

5. Dopřejte si čas na prozkoumání prostředí, ve kterém se oba nacházíte – všimněte si jakýchkoli detailů o jeho vzhledu a dojmu, éterické povaze atd....může to být cokoliv od plovoucích ostrovů ze starých historických románů; podzemní labyrint plný dveří vedoucích dolů tajemnými chodbami; nebo dokonce obrovský hrad na vrcholku nějaké zamlžené hory – svět každého snílka má potenciál nekonečných možností, takže si toho při společném objevování všímejte co nejvíce!

6. Během konverzace komunikujte jasně a otevřeně, ale také věnujte zvýšenou pozornost znamením/symbolům, které mohou mít zvláštní význam.

7. Ptejte se a hledejte odpovědi během interakcí probíhající v magické říši, kterou spolu sdílíte (zvyšování povědomí prostřednictvím výměny znalostí). Tímto způsobem získáváte hlubší vhled do toho, proč určité věci existují, nebo jak nejlépe přistupovat k různým situacím, se kterými se setkáváte na cestě životem... což vám oběma umožní exponenciálně růst!!

8. Jakmile dokončíte výměnu myšlenek/nápadů, děkujte si navzájem za to, že se vám dnes v noci naskytla tak úžasná příležitost, a poté se vraťte zpět k bdělé realitě pomalým počítáním od 10 k 1. Aniž byste se nechali rozptylovat čímkoliv jiným, co se kolem vás děje. Počítejte 10, 9, 8, 7, 6, 5 .....1 a soustřeďte své vědomí na to, že se chcete probudit. Při dosažení čísla jedna budete plně při vědomí a probuzeni, svěží a nabití energií, připraveni na vše, co nový den přinese!

 

Probouzení - Vedení záznamů

9. Zaznamenejte si vše, co si pamatujete a zapište si to na papír. Později se k textu můžete vrátit a zamyslet se nad snovou zkušeností. To vám může umožnit přístup k dalším informacím, kterých jste si dříve nemuseli všimnout.

 
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!