Každý si přejeme mít život jako v pohádce... plný štěstí, pohodlí a tak, aby se vše dělo jen podle našich přání a očekávání. Ale skutečný život není pohádka, je plný překvapení a výzev, kterým musíme čelit, abychom přežili. Pracujeme a často vynakládáme obrovské úsilí, abychom dosáhli svých snů, ale někdy navzdory veškeré naší upřímné snaze se nedaří cíle dosáhnout. To nás může vést k frustraci a přemýšlení, zda nadále v práci pokračovat a na svém přání lpět. Přetrvávající pochybnosti o vlastní schopnosti uspět a strach ze selhání, nebo lpění na něčem, co přes všechno nejde, nám může bránit vydat se novou cestou a chopit se nových výzev.


Ramshalaka, taktéž zvaná Shri Ram Prashna Shalaka je prastarý hinduistický věštící systém pomáhající k rozhodování a k získání odpovědi na naše otázky. Traduje se, že Lord Ram používal tuto věštící tabulku, aby činil svá každodenní rozhodnutí. V následující tabulce představuje každé písmeno počáteční část dvojverší z Rámájany (starověký indický epos), podle děje, na který dvojverší odkazuje, získáme odpověď. Shri Ram Prashna Shalaka nás vede správnou cestou a pomáhá budovat naše sebevědomí tím, že neplýtváme energií na zbytečné, či nedosažitelné věci.

Ramshalaka

Ramshalaka může být používána jakoukoliv osobou vyznávající kterékoliv náboženství. Ujasněte si otázku, vyčistěte mysl, obraťte se s důvěrou ve Vyšší moc, Boha, Lorda nebo svého anděla,... zavřete oči a klikněte na jedno písmeno v tabulce.Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!