Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Prase čínský horoskop

 

Rok Krysy bude pro klidné a přívětivé Vepře patřit k těm opravdu šťastným! Dařit se vám bude v práci i v osobním životě, a snad jediné, na co se vyplatí dát si malinko pozor, je vaše tělo a kondice. Občas budete taky trošku líní posunout se kupředu k novým příležitostem, ale jinak není nic, na co byste si mohli stěžovat. Všechno, do čeho se pustíte, půjde jak po másle!

Práce a finance

Krysa je vašim plánům nakloněna příznivě, a záleží už jen na vás, jestli s ní zvládnete držet krok! Přece jen máte rádi svůj klid, a z nových začátků tedy můžete mít trochu obavu. Na druhé straně, ambice vás budou hnát kupředu, takže se můžete těšit, že to dotáhnete hodně daleko. Kariérní úspěchy naplní vaši peněženku k vaší velké radosti, ale pozor na zbytečné utrácení! Příjemné výplaty vás budou svádět k tomu, abyste se rozšoupli a vyhodili si z kopýtka, ale zadlužit se kvůli zbytečnostem by byla neodpustitelná chyba. Dejte si pozor, ať nejdete nikdy do mínusu.

Láska a partnerské vztahy

Z milostných záležitostí si letos nebudete dělat příliš hlavu, vždyť láska je zde proto, abyste si ji užívali a ne abyste se kvůli ní trápili. Nezadaní Vepři podle tohoto kréda dají přednost nezávazným vztahům, a do vážného svazku půjdete jen tehdy, když bude všechno probíhat hladce a pohodově. Nijak zvláště netoužíte vzdávat se svojí svobody a vymožeností single života. I pro zadané půjdou vztahové peripetie na vedlejší kolej a místo řešení společných plánů se raději více soustředíte na práci. V lásce se budete cítit dobře, ale netoužíte iniciovat žádné větší změny a novinky.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!