Zjistěte pohlaví dítěte podle kalkulačky níže. Kalkulačka, neboli předpověď pohlaví dítěte je založena na čínském lunárním kalendáři. Ačkoli nikdy neproběhlo žádné vědecké zkoumání ohledně přesnosti těchto výpočtů, Číňané tvrdí, že je jejich předpověď pohlaví přesná v 70% případů. I přesto je kalkulačka určena spíše pro zábavu a nedoporučujeme nakupovat oblečení pro holčičku nebo chlapečka před tím, než pohlaví potvrdí lékař.

Předpověď pohlaví vychází z čínského lunárního věku ženy (který je většinou o 2 roky  vyšší, než západní věk ženy) a čínského kalendáře.

Předpověď pro určení pohlaví dítěte pracuje pouze s věkem matek v rozmezí 16 až 43 let, tedy s lunárním věkem matek 18 až 45 let. Podle legendy byl tento výpočet nalezen před 700 lety ve starobylé hrobce a proto skutečné stáří nikdo nezná. A vzhledem k délce života v oněch dobách se s vyšším věkem početí nepočítalo.

Pro zjištění pravděpodobného pohlaví děťátka vyberte ve formuláři věk ženy v době početí a měsíc početí. Kalkulačka pak vypočítá lunární věk ženy a pravděpodobné pohlaví dítěte.

 

Holčička nebo chlapeček podle čínského lunárního kalendáře:

Věk ženy v době početí:

Měsíc početí:


 

 

Může se hodit:
Jméno pro dítě - náhodný generátor jmen
Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.