Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Pes čísnký horoskop

 

Rok 2020 bude pro přátelské a důvěřivé Pejsky rokem nových začátků a předznamenává vás k úspěchům. Výsledek však závisí taky na tom, jak moc se budete snažit a co do toho sami vložíte. Krysa vám připravuje pole k novým možnostem, a pak už je na vás, kolik energie do toho vrazíte. Ale i ti nejlínější Psi se dočkají pozitivních změn v životě, a to je pro vás vynikající zpráva!

Práce a finance

Energie Krysy vás pošťouchne kupředu směrem k novým možnostem a příležitostem. Začne se to možná nenápadně různými drobnými novinkami, ale v průběhu roku dostanete příležitost od základu změnit vaši kariérní dráhu k lepšímu! Stačí se chytnout šancí, které se vám budou nabízet málem na každém kroku, a využít je ve svůj prospěch! Neříkáme, že to bude bez práce, ale každá vynaložená námaha se vám bohatě vrátí. Když se do toho pořádně opřete, hravě si splníte své sny, tak se nebojte změn a jděte si za svými cíli! Ani vaše peněženka nepřijde zkrátka, a za svou práci si dobře vyděláte!

Láska a partnerské vztahy

Krysa vám přináší dobré zprávy, tento rok vás konečně zbaví vztahových problémů, ať už byly jakékoliv. Nebude to ovšem žádná zázračná událost, co by se stala jen tak z ničeho nic - spíš si v průběhu roku uvědomíte, že už vlastně vůbec neřešíte věci, které vás ještě nedávno hodně trápily! Tento rok vám bude přát jak v lásce, tak i v jiných mezilidských vztazích. A jak si v roce Krysy užít ještě větší romantiku? V první řadě si udělejte jasno v tom, po čem vlastně toužíte. A nebojte se to sdělit partnerovi! Nezadaní Psi si musí rozmyslet, koho vlastně hledají a jaký by měl být!

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz




Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!