Horoskop na rok 2022 pro všechna znamení

Panna Roční horoskop

 

Kde čekat životní posun:
Působení Jupitera od 12/2021 až do poloviny 05/2022 zlepší vztahy s druhými. Pokud máte nevyhovující vztah, pak Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, zasáhne a postupně vám jej odebere ze života. Jupiter také napomůže vzniku nového vztahu. Pannám vstoupil do života někdo důležitý jak v pracovní tak v osobní rovině.

Jupiter od 05/2022 do 05/2023 bude působit v oblasti společných financích, jako jsou půjčky, hypotéky nebo prodej či koupě. Bude vám přáno v oblasti sexuality a majetku. Kdo bude rozumně investovat, zhodnotí své investice. Tento přesun pozitivně ovlivní peníze a majetek. Do roka a do dne se výrazně vylepší finanční situace a zvýší se vaše prestiž. Přichází láska do života. Ovšem láska má mnoho podob. Pozor na mimo partnerské lásky.

V jaké životní oblasti čekat problémy a těžkosti:
Černá Luna od 18/07/2021 do 04/2022 z karmického pohledu působí na vytvoření pořádku v oblasti kariéry a práce. Panny mohou změnit práci, nebo být v pracovní oblasti nespokojené. Jako by nevěděly jakým směrem se vydat, mohou nastat emocionální potíže, pocit nespokojenosti. Díky tomu přichází zásadní rozhodnutí, které bude mít zásadní vliv na budoucnost v oblasti pracovních aktivit. Mohou očekávat neočekávané.

Od 04/2022 do konce roku 2022 Černá Luna přebíhá přes oblast přátel a osoby blízké, společnost a společenství. Můžete prožít zklamání, změnit společnost, zemi, kamarády a přátelé. O někoho přijít, ztratit, ukončit vztahy, abyste připravili svůj život na nový vztah. Příliv nových lidí do života, změna lidí v určitém společenství. Zrcadlo pravdy odkryje svou tvář a ukáže, kam patří a nepatří. Kdo je přítel a kde nepřítel. Přestěhovat se, nebo změnit práci či kolegy.

18/03/2022 nastane úplněk ve vlastním znamení, který přinese jasno do oblasti vztahů. Do úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující ve vztahové oblasti. Před úplňkem, cca tři dny, bývají kritické dny. Pozor v oblasti zdraví a psychiky. Neplánujte operace, nerozhodujte o důležitých situacích. Vyčkejte do úplňku, kdy se vše vyjasní. Silně obsazená oblast vztahů naznačuje téma úplňku. Nastavení nových pravidel, nová smluvní ujednání apod.

27/08/2022 nastává novoluní v Panně. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Můžete realizovat nové projekty. Začít podnikat. Začínáte novou životní kapitolu. Merkur se pohybuje v oblasti vztahů a financí. Panny mohou vyjednat lepší finanční podmínky.

 

Daniela Hannah

 

Horoskop pro vás připravila Daniela