Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Opice čínský horoskop

 

Veselé a chytré Opice čeká rok plný inspirace a nových nápadů! Krysa vás nasměruje k novým zajímavým cílům a ukáže vám, ať se nebojíte odvážně snít o čemkoliv! Energie budete mít na rozdávání a optimismem budete přímo zářit! Cokoliv, co čeho se pustíte, slibuje úspěchy. Tak tedy nechejte Krysu, ať vám přinese vítr do plachet, a vykročte do jejího roku tou správnou nohou!

Práce a finance

Rok Krysy se ponese ve znamení kreativity a nápadů, ale jak už to bývá, ne všechno půjde hned na počkání uplatnit v praxi. Pozor tedy, ať se nesnažíte prosadit si svou v nevhodných chvílích, protože možná na to ještě neuzrál čas a dostali byste se jen do zbytečných konfliktů. Raději si to napište, ať nezapomenete, a vrátí se k tomu můžete později. Ale to neznamená odkládat všechno. Naopak, některé projekty, o nichž sníte, můžete začít realizovat hned! Jen jde o to poznat, jestli jsou okolnosti na vaší straně! Minimálně si budete moct věcmi, které vás baví, alespoň trochu přivydělat!

Láska a partnerské vztahy

V roce Krysy nezapomínejte, že lásce se musíte taky trochu věnovat, pokud vám to má klapat! Jistě, budete hodně rozlétaní mezi spousty nejrůznějších aktivit, ale to neznamená nechat vaši polovičku, ať se nudí o samotě. Romantický svazek si tedy bude vyžadovat váš čas a pozornost a nemůžete ho jen tak odsunout na vedlejší kolej, dokonce ani když jste spolu už celá léta. Váš protějšek si přece zaslouží, abyste o něj s láskou pečovali! A hlavně nezapomínejte, že dobrá komunikace je klíčem ke všemu! Nezadané Opice najdou lásku, pokud začnete chodit více mezi lidi a do společnosti.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!