Horoskop na rok 2022 pro všechna znamení

Lev roční horoskop

 

V jaké životní oblasti čekat problémy a těžkosti:
Černá Luna od 07/2021 do 04/2022 přebíhá přes oblast přátel a osoby blízké, společnost a společenství. Můžete prožít zklamání, změnit společnost, zemi, kamarády a přátele. O někoho přijít, ztratit, ukončit vztahy, abyste připravili svůj život na nový vztah. Příliv nových lidí do života, změna lidí v určitém společenství. Zrcadlo pravdy odkryje svou tvář a ukáže, kam patří a nepatří. Kdo je přítel a kde nepřítel. Přestěhovat se, nebo změnit práci či kolegy.

Od 04/2022 do konce roku 2022 začne Černá Luna působit a vytahovat na povrch skryté, utajené situace k řešení. Černá Luna pohybuje místem, kde jste napojeni na druhý břeh, propojeni s minulými inkarnacemi. Zde je třeba si všímat lidí kolem sebe. Vylézají na povrch důležité osudové, karmické informace. Téma tohoto období je odstraňování, ukončování a propojení s minulými životy, pocity samoty a izolace. Zde je zapovězená 13. komnata naší duše. Tajemství přestávají být tajná. Nepřátelé mohou nepříjemně působit. V této době je dobré žít život bez skrývání, lhaní a podvádění. Pozor na pomluvy, podvody a depresivní pocity.

Kde čekat životní posun:
Působení Jupiteru od 12/2021 až do poloviny 05/2022 bude působit v oblasti společných financích, jako jsou půjčky, hypotéky nebo prodej či koupě. Bude vám přáno v oblasti sexuality a majetku. Kdo bude rozumně investovat, zhodnotí své investice. Tento přesun pozitivně ovlivní peníze a majetek. Do roka a do dne se výrazně vylepší finanční situace a zvýší se vaše prestiž. Přichází láska do života. Ovšem láska má mnoho podob. Pozor na mimo partnerské lásky.

Jupiter od 05/2022 do 05/2023 působí v oblasti ciziny, zahraničí, vzdělávání a učení. Díky Jupiteru na vás čeká rozšiřování vědomostí a pozitivně se odrazí v oblasti spojené se zahraničím, také na téma soudů a úředních záležitostí, kde můžete čekat štěstí.

16/02/2022 nastane úplněk ve vlastním znamení, který přinese jasno do oblasti vztahů. Do úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující ve vztahové oblasti. Před úplňkem, cca tři dny, bývají kritické dny. Pozor v oblasti zdraví a psychiky. Neplánujte operace, nerozhodujte o důležitých situacích. Vyčkejte do úplňku, kdy se vše vyjasní. U Slunce se pohybuje Saturn. Lvi řeší úřední záležitosti spojené s financemi.

28/07/2022 nastává novoluní ve vlastním znamení. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Můžete začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit. Čeká je velmi hektické období. Ceres u Slunce značí, že Lvi dostanou pořádně zabrat. Merkur ve vlastním znamení naznačuje, že se nezastaví. Zvýšené cestování, komunikace a řešení kolem dětí a partnerů.

 

Daniela Hannah

 

Horoskop pro vás připravila Daniela