Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Kůn čínsk horoskop

 

V nadcházejícím roce Krysy se jako silný a vytrvalý Kůň rozhodne nudit nebudete! Toto drobné zvířátko si totiž pro vás připravilo pořádný nápor úkolů, takže svoji pověstnou sílu rozhodně využijete. Pořád budete mít co dělat, ale když se do toho pořádně opřete, nebudete litovat. Přes všechny překážky se hravě přenesete a čeká vás spousta zajímavých příležitostí.

Práce a finance

Kariérní příležitosti se vám budou jen tak hrnout, ale jak už to bývá, nic není zadarmo, a každý Kůň, který to chce někam dotáhnout, bude muset trochu přidat plyn. Počítejte s tím, že cesta k cíli nebude úplně přímočará, ale s optimismem hravě zvládnete jakékoliv překážky - a nic nebude tak komplikované, jak vám to na první pohled bude připadat. Rok Krysy rozhodně není rokem odpočinku a vaše tempo bude muset zůstat rychlé. Vaše peněženka na tom bude docela dobře, ale zázraky nečekejte. Pokud si chcete polepšit, vyplatí se podívat, kde máte rezervy, a zkusit víc spořit.

Láska a partnerské vztahy

Rok Krysy je pro vás rokem pozitivních změn. Jen je potřeba dát partnerovi jasně najevo, co si přejete a potřebujete, protože jenom z náznaků to nejspíš nepochopí! A pak byste se zbytečně divili, proč vaše komunikace vázne. Zkrátka co na srdci, to na jazyku, a věci budou fungovat. Nezadaní se mohou těšit na svěží nový vítr do plachet randění. Dáte šanci někomu, kdo se bude na první pohled úplně lišit od toho, co jste si mysleli, že je váš ideál, a vyplatí se vám to! V rodině a přátelství pozor na zbytečné hádky, ale upřímnost a otevřenost budou klíčem k úspěchu.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!