Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Krysa čínsk horoskop

 

Inteligentní a pohotové Krysy letos oslaví narozeniny násobku dvanácti - ano, opět je zde rok zasvěcen právě vašemu znamení! Jak je však v čínském horoskopu zvykem, toto uzavření starého cyklu není vždy jen v růžových barvách. Tento rok vám přinese příležitost změnit váš život a vybudovat si zcela nové štěstí, ale ruku v ruce s tím půjdou i výzvy, které vám dají docela slušně zabrat!

Práce a finance

V tomto vašem roce je to, milé Krysy, všechno jen a jen na vás - zadarmo vám teď nikdo nic nedá, a tak se připravte na pořádnou dávku tvrdé dřiny. Ale přinese to ovoce a nezůstanete bez odměny. Není to však zdaleka jen o vydělávání peněz. Právě teď máte jedinečnou příležitost přetvořit svůj život a vybudovat si krůček po krůčku svoji vysněnou kariéru, která vás bude bavit a naplňovat. Do systematické práce byste se měli pustit nejlépe již na začátku roku, ať to všechno stihnete - není toho málo! Vaše finanční situace bude vyrovnaná a stabilní, takže se můžete soustředit na nové věci.

Láska a partnerské vztahy

Krysa znamená pro Krysy nové začátky nejen v práci, ale ještě mnohem víc v lásce! Tak neváhejte se seznamováním a navazováním kontaktů. Pokud jste nezadaní, Štěstěna má pro vás v záloze skvělá překvapení! Pokud ovšem toužíte najít skutečně tu pravou polovičku, pak si na nic nehrajte a buďte jednoduše tací, jací jste. Vyplatí se to! Ale i zadané Krysy si užijí příjemný svěží vánek a věci se ve vašem vztahu konečně pohnou kupředu. Když něco v lásce opravdu chcete, stůjte si za tím a nedělejte kompromisy tam, kde by vás to bolelo. Komunikace pak bude mnohem jednodušší!

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz