Charakteristika znamení Krysy
Charakteristika krysy

 

Vlastnosti

Chytrá, charismatická, vlídná, vypočítavá

Lidé narození v Kryse se nemají za co stydět. V Číně je Krysa respektována a považována za odvážného a podnikavého člověka. Je čest narodit se v tomto roce. Krysa přesně ví, jak najít řešení různých problémů a dokáže se bez problému postarat o sebe i druhé. Patří mezi nejvíce fyzicky zdravá znamení a dokáže přežít ve většině situací.

Oplývá mnoha talenty, stejně jako charakteristikami, které už nejsou tak chvályhodné. Je velmi temperamentní, hyperaktivní, potřebuje mnoho duševní i fyzické stimulace. Je obdařena jedním z nejlepších intelektů. S přidáním její zvědavosti a představivosti, má nesmírně pronikavou a bystrou mysl.
Je první znamení zvěrokruhu a to jí navíc vkládá do vínku silné vůdčí schopnosti. Nevadí jí velká zodpovědnost. K negativním vlastnostem patří lstivost a oportunismus.

Krysa narozena v elementu:

Kov 1900 a 1960 - Ze všech Krys je nejvíce rozhodná. Je vizionářská, také emocionální, což může vést k pocitům vzteku, závisti a sobectví. Raději pracuje sama. Ve vztazích a obchodě může být neústupná. Má dobrý vkus.

Voda 1912 a 1972 - Vedena živlem vody má talent na ovlivňování lidí. Rychle porozumí druhým a je velice praktická. Věří ve spravedlnost.

Dřevo 1924 a 1984 - Přesto, že má navenek až pozoruhodnou sebedůvěru, uvnitř si je nejméně jistá sama sebou v porovnání s ostatními Krysami. Nicméně, tuto nejistotu nikdy neukáže. Pouze její nejbližší občas mohou získat podezření, že o sobě Krysa pochybuje. I když je schopná, obává se pádu.

Oheň 1936 a 1996 - Oheň přidává elán již do tak energického znamení. Tato Krysa miluje cestování, touží poznat exotické země a ráda začíná nové projekty. Často mění zaměstnání a vyhýbá se jakékoli rutině. Může být nervozní a impulzivní, ale její chuť do života je pro ostatní neodolatelná. Vychází velice dobře s lidmi. Ve srovnání s jinými Krysami je více charitativní, autentická, energická a nejméně se umí kontrolovat.

Země 1948 a 2008 - Je materialistická, konvenční, ráda zakládá rodinu brzo. Má silný smysl pro realitu, který ji občas brání plně využít svou nápaditost a improvizovat. Tato Krysa je čestná a ráda se stabilizuje. Nevzdává se, i když zažívá porážku, nakonec většinou dosáhne úspěchu.

 

Zdraví

Vliv na znamení je silná energie a Krysa má dostatek síly zvládnout boje s různými nemoci. Přesto, má tendence být napjatá a náchylná ke stresu. Též skrývá trochu agrese, ale tu dokáže zvládat. Jógová cvičení by na ní měla uklidňující účinek, pomohla ji zvládat stres i odbourat agresi.

 

Doma

Doma bývá Krysa ochotná dělat domácí práce. Obvykle se příliš nestará o to, mít nejmodernější a nejstylovější nábytek. To co jí zajímá, je vnímat domov jako útočiště a cítit z něj vyzařující teplo domova. Světle modrá je u ní vhodná k dekoraci. Protože se jedná o znamení s tendencemi získávat a hromadit, její dům je pravděpodobně zaplněn různými drobnostmi, které během let nashromáždila. Většina Krys je ráda doma a těší jí čas strávený s rodinou.

 

Práce

Čínské přísloví radí, vždy naslouchat radám Krys. Díky jejímu intelektu a obezřetnému vnímání je schopna předvídat problém. Dokáže dělat správná rozhodnutí a řešit problémy. Má čich na obchodní příležitosti, stejně jako předvídání potenciálních problémů. Status, peníze, titul a uznání jsou pro Krysu důležité. Je lepší šéf, než zaměstnanec, i když i v zaměstnání může být dobrá, pokud je dostatečně motivována. Ráda pracuje ve flexibilních situacích, kde může být kreativní.

Kompatibilní partneři v práci

Krysy v elementu Nejlepší spolupráce s Nejhorší spolupráce s
Kov Drak v elementu země Koza v elementu oheň
Voda Králík v elementu kov Kůň v elementu země
Dřevo Opice v elementu voda Had v elementu kov
Oheň Buvol v elementu dřevo Krysa v elementu voda
Země Prase v elementu oheň Kohout v elementu dřevo

 

Přátelé a nepřátelé

Obecně příjemná a družná, také je jedna z nejvíce extrovertních znamení. Není divu, že má mnoho přátel, dokáže konverzovat na jakékoli téma.

Kompatibilní přátelé: Drak a Opice
Největší nepřítel: Kůň

 

Láska

Krysy jsou krásní lidé s charismatickou osobností. Získávají si obdiv od ostatních. Číňané říkají, že pokud je málo chudých Krys, je ještě méně Krys, které nejsou přitažlivé a to zejména v mládí. Krysa je romantická a vždy šťastnější, když má u sebe někoho s kým může sdílet.
Ačkoli chce být na sedadle řidiče, potřebuje vedle sebe partnera, který bude držet krok s jejím aktivním životním stylem.

Roční horoskop pro Krysu
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!