Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Krysa čínsk horoskop

 

Jako Králící máte opatrnost v krvi, a v roce Krysy se toho držte. Riskování vám teď štěstí nepřinese, najdete jej v klídku svého domova, okruhu blízkých lidí, přátel, zkrátka v jistotách, které máte rádi. To ovšem neznamená, že si nemáte jít za svými cíli. Úspěchy z předchozího roku budou pokračovat a v mnoha věcech se vám bude dařit ještě mnohem lépe než předtím.

Práce a finance

Krysa vám radí myslet do budoucna a začít si věci, které se vám později vyplatí. To může znamenat například i studium a vzdělávání, nebo také investici do nového projektu. Ale nepouštějte se do ničeho, o čem pochybujete, raději si počkejte, až si budete svými plány jisti. Pak bude cesta najednou mnohem jednodušší a objeví se lidé nebo okolnosti, co vám pomohou. Po finanční stránce se taky budete mít o koho opřít, a to bude velmi příjemné. Nejspíš vás zlákají nějaké investiční příležitosti, ale spíš se vám vyplatí zaměřit se na spoření a udělat si rezervu do budoucna.

Láska a partnerské vztahy

O romantiku nebudete mít v roce Krysy nouzi, nejvíc si ji užijete na jaře a v létě. Pokud vám připadá, že ten pravý protějšek se jaksi ne a ne objevit, znamená to jediné - měli byste trochu slevit ze svých malinko přemrštěných nároků. Jasně, kdo by nechtěl dokonalého partnera, jenomže potíž je v tom, že nikdo takový zkrátka neexistuje, takže si budete muset rozmyslet, v čem jste ochotni dělat kompromisy. Zadaní králíci nesmí v tomto roce zapomínat, že vztah si vyžaduje taky nějaké ty časové investice. Čím více času si na vaši polovičku uděláte, tím hezčí chvilky můžete očekávat!

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!