Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Koza čínský horoskop

 

Pro dobrosrdečné Kozy bude rok 2020 ve znamení pozitivních změn. Krysa vám přinese proměnu života k lepšímu, umožní začít nové věci a zbavit se toho starého a nepotřebného. Další dobrá zpráva je, že vám konečně zůstane více času na váš osobní život a soukromí. Ale vyplatí se nelenošit, raději zkuste změnit všechno, na co jste doposud neměli čas a energii, bude to stát za to!

Práce a finance

V práci se spolehněte na dobré vztahy s kolegy a hlavně šéfem, to bude váš klíč k úspěchu. Nejděte hlavou proti zdi, raději se nalaďte na běh událostí a využijte příležitosti, které k vám samy přijdou. Ručíme vám za to, že budete příjemně překvapeni! A ještě příjemnější bude pohled na váš bankovní účet. Lze bez nadsázky říct, že pro Kozy bude tento rok rokem ohromných finančních úspěchů! Můžete se těšit na příjmy z nečekaných zdrojů. Pokud toužíte i po kariérním postupu, možnosti k tomu budou, ale musíte si věřit a být sebevědomí, zkrátka nepochybujte o svých schopnostech!

Láska a partnerské vztahy

Krysa přináší velmi příjemné vyhlídky hlavně nezadaným Kozám - právě se začíná rok, kdy máte nejlepší šanci potkat svoji velkou lásku! Abyste ji ovšem nepřehlédli, buďte spontánní a nebojte se projevit! Tak tedy vzhůru na lov, teď vám nikdo neodolá! A nezapomeňte na svůj vzhled, tím zaujmete na první pohled! Ale ani zadané Kozy se nemají důvod stěžovat - bude vám to klapat a s partnerem hravě naleznete porozumění a společnou řeč ve všem. Do lásky se nebojte investovat, to udělá na protějšek dojem a vaše dárečky a drobné pozornosti ho přesvědčí, že vám na něm skutečně záleží.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!