Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Kohout čínský horoskop

 

Hrdí a upřímní Kohouti se mohou těšit na úspěšný rok Krysy, ale trochu vám zavaří vaše vlastní pocity a emoce. Někdy bude těžké vysvětlit lidem kolem vás, co vlastně cítíte a o co se snažíte - přestože vám bude připadat, že jasněji už to říct nelze! Neplýtvejte energií a soustřeďte pozornost tam, kde jsou spřízněné duše naladěné na stejnou vlnu, a pak bude všechno v nejlepším pořádku!

Práce a finance

Chvílemi budete mít chuť udělat rázné kroky - třeba se vším seknout a pustit se do něčeho úplně nového! Jenomže přílišná spontánnost by mohla být na škodu, proto raději dvakrát měřte a jednou stříhejte. Vaše vlastní bláznivé nápady však budou snad to jediné, co vám může v roce Krysy sabotovat úspěch. Povede se vám naplno předvést, jaké talenty se ve vás ukrývají, a zasloužená odměna vás za to nemine. Dokonce budete mít to štětí vydělávat si něčím, co vás baví a je to zároveň vaše hobby. Finanční situace Kohoutů bude v tomto roce naprosto k vaší spokojenosti.

Láska a partnerské vztahy

Kohoutí srdíčko bude v roce Krysy velmi citlivé a vnímavé - a to může znamenat různé věci! Jestliže se vám povede sdělit protějšku, jaké jsou vaše pocity, máte vyhráno a romantická láska vás nemine! Ne všichni Kohouti ovšem budou mít to štěstí, že to půjde hladce, o to větší pozornost je potřeba věnovat partnerské komunikaci. Pro nezadané Kohouty platí, že lepší je nejít do seznamování po hlavě. Dřív, než se s někým zapletete, si pořádně rozmyslete, co vlastně hledáte a potřebujete, a jaké vlastnosti a kvality musí váš partner mít! Stačí vědět, co chcete, a půjde to mnohem snáz!

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!