Vedení k sebelásce s anděly a duchovními průvodci.

Sebeláska je základním kamenem štěstí a životního naplnění. Nejdůležitější vztah, který kdy budete mít, je vztah sami k sobě.

Sebeláska, která je vrozená a přirozená každému člověku, může být během života ovlivněna různými faktory a zkušenostmi, včetně výchovy, kritiky ze strany nejbližších, nedostatku podpory a traumatických událostí.

I přes vliv těchto faktorů máte vlastní moc ovlivnit svou sebelásku. Můžete se aktivně rozhodnout pracovat na rozvoji sebelásky. Učení se sebelásky by mělo být vědomým procesem, kterému věnujete pozornost každý den. Stejně jako nový jazyk nebo dovednost, i sebeláska je kontinuálním procesem. Zřídkakdy přichází přes noc ve formě osvícení, ale spíše vyžaduje vaše vlastní vědomé úsilí a zaměření.

Každý den je příležitostí k posílení vašeho vztahu se sebou samými. Doporučujeme vám užívat Karty Sebelásky denně, abyste si připomněli důležité principy sebelásky, posílili své sebevědomí a upevnili váš vztah s vlastním já. Tento jednoduchý, avšak silný nástroj vám pomáhá vnímat svět, ale především sami sebe s větším porozuměním a láskou.

Karty Sebelásky

Zvolte si jednu kartu
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!