Vstupte na cestu duchovního poznání a přijíměte inspiraci, povzbuzení a zprávy od vašich andělů a spirituálních průvodců. Zažijte hlubší spojení s nebeskými bytostmi a získejte jasnost ve svém životě.

Nikdy nejste sami, ať už se nacházíte v jakkoliv bolestné situaci. Z duchovního hlediska, máte vždy podporu. Vše záleží na perspektivě. Naši andělé, duchovní průvodci a zemřelí předci často jednají za nás. Vidí to, co my nevidíme. Často nám pomohou, aniž bychom o tom věděli. Naši průvodci zasáhnou, když je to třeba, ale naše duše může také říct: "Udělám to sám/sama."

Jsme spirituální bytosti ve fyzické formě, a naše perspektiva je omezená. Duchovní praktiky a růst nám pomáhají rozšiřovat svůj obzor. Životní lekce a výzvy jsou součástí naší cesty. Život může připomínat bludiště s mnoha neznámými zatáčkami. Ale vždy existuje východisko. Nejste sami, a nemusíte to všechno projít sami. Dovolte vašim andělům a průvodcům, aby vás vedli. Umožněte jim poskytovat vám své rady a moudrost. Představte si, že jste slepý a nechte se vést od těch, kteří vidí. Představte si, že jste se ztratili v lese a váš přítel vyleze na nejvyšší strom a jasně ví, kudy se vydat dále. A důvěřujte synchronicitě, žádná zpráva se vám neukáže náhodou!

 

Modlidba za vedení
Drazí andělé a průvodci, prosím, buďte mi nyní blízko. Otevírám své srdce a mysl k vašemu vedení. Umožněte mi vidět a slyšet vaše moudré rady. Děkuji.

 

Vzkazy od vašich andělů a duchovních průvodců

🌀 Vše, obecně
🌟 Sebeláska
👫 Vztahy
💔 Rozchod, ztráta
🌻 Inspirace a růst

Položte průvodcům otázku a vyberte si jednu kartu
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!