Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Drak čínské znamení

 

Pro divoké Draky bude Krysa skvělým parťákem - v jejím roce si užijete skvělé zážitky a splníte si své sny! Ve vašem životě se bude pořád něco dít, a nudy se tedy rozhodně obávat nemusíte. Spíš nebudete vědět, do čeho se pustit dřív, a se šťastnými událostmi jako kdyby se roztrhl pytel! Nové příležitosti, zábava, úspěchy, to všechno vás bude provázet v nadcházejících dvanácti měsících!

Práce a finance

Zajímavá kariéra, nebo raději spousta peněz? Vy budete letos patřit mezi ty šťastné, co nebudou muset vybírat a rozhodovat se, můžete mít totiž obojí! Práce sice mnohdy budete mít nad hlavu, ale zajímavé, takže si snad ani nevšimnete, že vlastně pracujete - tedy, až na výplatu, která bude stát za to! Vydělávat si projektem, který vás baví - přesně to může být jeden z dračích splněných snů v roce Krysy. Vykouknout na vás může i pracovní příležitost spojená s cestováním - tak co, půjdete do toho? Hlavně si dejte pozor, ať si udržíte motivaci, to bude totiž naprosto zásadní!

Láska a partnerské vztahy

V lásce bude panovat klid a pohoda, a to se vám rozhodně zamlouvá! S partnerem vám to bude klapat, jenomže to vás může svádět trošku k lenosti. Nezapomínejte se tedy své polovičce věnovat o občas si pro ni nebo pro něj vymyslet nějaké milé překvapení. Láska totiž neznamená jenom přijímat a užívat si, ale taky dávat, a to ve všech smyslech slova. Nezadaní Draci nemají důvod nikam spěchat, vaše štěstí se na vás v pravou chvíli usměje. Raději si vychutnejte čas s přáteli, rodinou a lidmi, které máte rádi, nemusíte se snažit za každou cenu někoho sbalit!

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!