Jedna z oblastí numerologie je studie karmických lekcí (karmická numerologie) a používá k tomu metodu chybějícího čísla. Ke každému písmenu je přiřazeno číslo a to nese určitou vibrační energii. Pokud nám v našem jméně určité číslo chybí, nazýváme ho chybějící číslo, nebo karmické číslo. Poznání chybějících čísel je důležité, protože nám naznačuje oblasti našich životů, ve kterým jsme slabí a na kterých je nutné pracovat. Poukazuje na vlastnosti, které si máme osvojit, je jak vakuum které potřebuje být zaplněno, abychom zvládli požadovanou karmickou lekci. Pochopením, kterým karmickým lekcím čelíme my, ale i naši blízcí, nám může pomoci k větší trpělivosti ve vztahu k sobě i k nim.

Můžete si všimnout, že vaše chybějící číslo je silně zastoupeno u lidí, kteří vás rozrušují. Například mají vaše chybějící číslo jako životní číslo, nebo číslo realizace. Pokud ovšem zjistíte, že vaše chybějící číslo je silně zastoupeno mezi vašimi přáteli a lidmi, se kterými se rádi stýkáte, pak jste na nejlepší cestě, znamená to, že pracujete na vyplnění toho, co vám schází a dané vlastnosti již budujete.

 

Zapište vaše celé jméno, bez diakritiky, tak jak je zapsáno v rodném listě. Tedy ne nové jméno, například po svatbě, nebo přezdívky a různé zkrácení a zdrobněliny jména.

Chybějící číslo


Zadejte vaše jméno bez diakritiky
Chybějící čísloNejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!