Roční čínský horoskop pro všechna znamení

bůvol čínské znamení

 

Jako Buvoli jste spolehliví a pracovití, a v roce Krysy dostanete příležitost konečně trošku zvolnit tempo a nabrat nové síly. Nejdůležitější ze všeho pro vás budou přátelé, a společenský život vám dodá energii kdykoliv ji budete potřebovat. Často býváte zavaleni povinnostmi, ale Krysa vám konečně přinese i trochu zábavy a rozptýlení, takže se můžete těšit na spoustu nových zážitků!

Práce a finance

V roce Krysy si budou Buvoli užívat v práci klídek a pohodičku, nikdo vás nebude do ničeho tlačit a konečně si odpočinete od stresu. Ale každá mince má dvě strany, a nejspíš toho bez tlaku neuděláte tolik jak obvykle. Když už se budete snažit, pak jenom tehdy, když z toho budou koukat peníze - vždyť za pochvalu ani slávu si ještě nikdo nic nekoupil! Vyplatí se vám však najít i jinou motivaci, pak se posunete o hodně kupředu. Novou práci raději nehledejte a zůstaňte u starých rozjetých projektů, tam se vám bude dařit mnohem lépe a novinky určitě ještě rok mohou počkat!

Láska a partnerské vztahy

Vaše milostné a vztahové úspěchy budou v roce Krysy pořádně proměnlivé! Zkrátka takové jednou nahoře a jednou zas dolů. Chvílemi budete toužit po změně, jindy si zas bude váš protějšek stěžovat, že by věci mohly být lepší. Hlavně si ale nebudete vůbec jistí, co by vlastně bylo nejlepší řešení. Pokud se však trošku posnažíte si to vykomunikovat, pak je to naopak příležitost více se sblížit a lépe poznat. Dokonce se můžete dostat až tak daleko, že začnete uvažovat třeba o svatbě. Jen to nebude úplně přímočará cesta! Nezadaní Buvoli mají letos k seznámení průměrné šance.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Nejnovější

Neváhejte a přidejte se!

K odběru novinek a už vám neuteče žádná nově přidaná věštba a ‍obsah ze světa 🪄 čarodějnicví a spirituality!