Tygr čínský horoskop 2019

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

tygr čínské znamení

 

Tygr bude mít v tomto roce vepře velké štěstí. Nebude váhat využít ochoty obdivovatelů. Je prostě riskér a ani ne tak pro zisk, spíš pro to, aby oslnil,, se vrhá do akcí bez rozmyslu. Šér Chánovi z Mauglího se tato taktika nevyplatila, i když velmi dlouho v bojích vítězil. Tygři, poučte se a zvlášť na jaře se držte trochu zpět, jděte za svým cílem plíživými kroky, ale ne bojovnými skoky.

Práce a finance

Tygr bude mít v tomto roce až na občasná zaškobrtnutí velké štěstí. Není však radno jen tak vyčkávat na vavřínech, vašemu štěstí je potřeba vyjít naproti, zajímat se a být zvídaví. Tygři, kteří si půjdou za svými cíli a sny aktivně, nebudou litovat. Aktivitu však nepřehánějte, buďte pilní, pracovití, ale ne viditelně dychtiví. Zkuste se na chvíli na své cestě zastavit a přemýšlet. To je pro tygry protiúkol, jsou hodně pudoví, ale rozum a taktika se na velkém lovu hodí i vám. Zvláště těsně před vytouženým cílem počítejte do deseti, než se rozhodněte, případně se na rozhodnutí vyspěte a raďte se s někým, komu věříte.

Láska a partnerské vztahy

Přátelský zemský Vepřík bude mít dobrý vliv i na horlivé Tygry. Snáze si uvědomíte své chyby a zahojíte bolavá srdce. Nastává pro vás čas léčení, uvědomování si sám sebe a díky svému neodolatelnému šarmu najdete naprosto nečekaně nová přátelství a lásku. Zadaní Tygři mají šanci zkvalitnit své vztahy, svobodní navázat vztahy nové. Překvapením bude to, že koho jste si vyhlédli jako oběť k lovu, stane se vaším ideálem a citovou jistotou. Nepodceňujte lidi kolem sebe. Možná je mezi nimi i ten nebo ta, kdo vás konečně zkrotí.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.