Prase čínský horoskop 2019

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Prase čínský horoskop

 

Jak by se vám mělo v roce zemského Prasete dařit jinak než báječně. Je to rok plný výzev a uskutečněných přání. Obrazně řečeno se budete cítit jako na louce plné lanýžů. Potká vás mnoho životních objevů, většina z nich velmi pozitivních, ať už ve vztazích, práci, nemovitostech či financích. Myslete na zadní vrátka a nesnězte si všechno hned. Prozíraví jednici budou spořit a pojistí se.

Práce a finance

Nebojte se nových nabídek a profesního růstu. Bude se vám skutečně dařit, vyděláte hodně peněz, tak jen pozor na jejich utrácení. Tento rok vám nahrává, abyste si naspořili na splnění dávného pracovního a osobního snu, proto peníze množte, investujte, ale také spořte. Nevsázejte vše na jednu kartu. Abyste udělali opravdu velkou díru do světa, na kterou vám rok 2019 dává potenciál, je třeba se také vzdělávat, doplnit si kurzy, dodělat školu, zvýšit jazykové vybavení a podobně. Myslete na to, že vynaložená práce na sobě je investicí do vaší budoucnosti.

Láska a partnerské vztahy

Zrozenci ve znamení Prasete se budou sice věnovat kariéře, ale i na lásku jim zbude čas a síla. Možná to nebude ten hluboký vztah, o jakém jste snili, možná se bude podobat spíše relaxačnímu přátelství, na jaké jste, podle vašeho názoru, dosud neměli talent ani myšlenky. Ale ke konci roku možná zjistíte, že jste z obou stran zaháčkovaní víc, než bylo v plánu, možná napořád. Země se nemusí zatřást viditelně a kořínky rostou pomalu, ale jsou pevné. Také zadaní objeví ve svém partnerovi nové imponující vlastnosti a vztah získá novou kvalitu a hloubku.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.