Kůň čínský horoskop 2019

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Kůn čínsk horoskop

 

Kůň bývá oblíbený a má velmi přitažlivou osobnost. Dbá o svůj vzhled a přitahuje ho bohatství. Každý mu může věřit, neboť své slovo se vždy stará dodržet. Jednoduše si zvyká na nové podmínky. Kůň je dříč a je neúnavný, když mu o něco jde. Ani v roce Vepře tomu nebude jinak. Překážky buď přeskočí nebo oběhne, když narazí na protivníka, prostě ho ukecá nebo okouzlí svým sexappealem. Ale pozor! I kůň může v roce 2019 narazit na překážku v podobě spalující lásky a vášně, která ho uvede do zmatku a sebere mu směr. Neobětujte pro okouzlení vše, co máte!

Práce a finance

Pracovní úspěchy i neúspěchy budou střídavě provázet lidi v narození ve znamení Koně. Tito lidé se neradi vzdávají, a proto často vyhrávají. V roce zemského Vepře se nemusí dařit zpočátku roku, avšak svojí neoblomností dosáhnou v čase velkých úspěchů. Bude to pro vás úspěšnější rok, nežli rok předešlý, ničeho se není třeba obávat, a když nebudete moci něco zvládnout sami, vždy najdete přátele, kteří pomohou. Jen pozor na příliš velkou zátěž, odpočinek bude pro vás velice důležitý, abyste doplnili vydanou energii. Přetrénovaný kůň do cíle nedoběhne, a tak si dbejte na relax.

Láska a partnerské vztahy

Kůň je velice společenský a přátelský, dokáže se ve společnosti blýsknout. Nezadaný Kůň se snadno v roce zemského Vepře seznámí s opačným pohlavím a zaujme. Budete sršet vtipem, erotickou září, duchaplností a sílou osobnosti, Možná se na vás bude lepit i ten či ta, o které nestojíte. Pak ale jednejte citlivě, zbytečně nikoho netrapte. Zadaní Koně se mají na co těšit, jelikož jejich vášeň nevyhasne ani letos. Přes překážky vztahu se snadno přenesete a naučíte to i partnera.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.