Králík čínský horoskop 2019

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Krysa čínsk horoskop

 

Králík bude v roce vepře ve svém živlu. To se podstatně projeví v tomto roce právě pro všechny z vás, kteří máte Králíka ve svém Astrotypu. Bude se Vám dařit na všech úrovních téměř celý rok. V druhé polovině roku už se Králík naučí - chodit v šťastných botách - a bude odvážnější. Můžete získat nové příležitosti seberealizace a také nové přátele do budoucna.

Práce a finance

Téměř to vypadá, že všechno půjde samo a lehce, aniž byste se museli nějak extra namáhat. Očekávejte mnoho pozvání a nabídek. Nejlepší období pro vás bude od konce srpna do konce září. Nebojte se a otevřete se novým možnostem. Výzvy, které přijdou, budou korespondovat s vaší vrozenou intuicí, smyslem pro realitu, sociálním cítěním a systematičností. Možná se vám bude zdát, že na konkurenci nemáte, ale věřte si a uvidíte sami. Nechcete se vést vaším přesvědčením, nesnažte se předvádět a tím právě budete přesvědčiví a opravdoví.

Láska a partnerské vztahy

Vaše láska bude přitahovat všechno báječné. Vy zadaní Králíčkové si budete libovat se svým partnerem a mnohem snáze se domluvíte. A vy ostatní můžete čekat nové milostné začátky a těšit se na hezký románek. Jen je potřeba, abyste byli v přítomném okamžiku, bdělí a měli oči otevřené. Až přijde pravá chvíle, buďte rozhodnější než obvykle, aby vám neutekla krásná příležitost získat duši, která ocení vaši jemnost a citlivost. Rodinné zázemí by mělo být harmonické, pokud to nepokazíte náhlou zbrklostí.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.