Had čínský horoskop 2019

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Had čínské znamení

 

Had má dar intelektu, proto bývají jeho zrozenci velice sečtělí a vzdělaní lidé. Jsou to přecitlivělí introverti. Rok zemského Vepře bude pro Hady trochu zkouškou. Budou chtít pozřít větší sousto, než se vejde do jejich útrob. Nezapomeňte, že s velkou kořistí v břiše nebudete tak rychlí a dopadení neujdete! Neovíjejte své blízké tak, že se nebudou moci hýbat. Snažte se o empatii.

Práce a finance

V první polovině si Hadi budou lebedit, všechno půjde dobře a hladce s velkým úspěchem. V druhé polovině se však karta obrátí a lidé s Hadem ve svém astrotypu se začnou potýkat i s vícero překážkami najednou. Mohou inklinovat k pocitům zoufalství a nespravedlnosti - proč zrovna já? Nedejte se a pomalu, avšak jistě překonávejte jednu překážku za druhou, toto období netrvá věčně, to je vaše osvědčená cesta. Ani v práci si nenabírejte mnohem víc, než dokážete zvládnout, dávejte si splnitelné cíle. Stejně nakonec každého okouzlíte svými schopnostmi.

Láska a partnerské vztahy

Díky neúspěchům v práci si Hadi ponesou své vnitřní zranění i do vztahu. Dejte si dobrý pozor, abyste se příliš neuzavírali. Zkuste co nejvíce harmonizovat sebe samé třeba formou vztahové meditace, sportujte, pište zprávy partnerovi aj. Zkrátka co nejvíce se snažte uklidnit své bolavé nitro a transformovat své starosti v příjemné radosti. Pokud chcete mít vztah plný důvěry, důvěřujte i vy sami. Svěřte se s tím, co vás trápí. Dejte také partnerovi možnost volně dýchat. U vás ho bude držet láska, nikoliv smyčky vašeho hadího těla.

 


Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.