Drak čínský horoskop 2019

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Drak čínské znamení

 

Drak je nejsilnějším zvířetem z celého čínského zvěrokruhu. I když Vás mohl letošní rok 2018 hodně zkoušet, v roce 2019 opět najdete svou sílu a pevné postavení. Váš oheň, co se týče lásky, vášně, práce a inspirací opět vzplane! Udělejte výjimku a stanovte si cíle, které jsou dosažitelné. Přes ně se pak dostanete k těm vzdáleným a budete opět létat.

Práce a finance

Začněte si směle plánovat a vydejte se na cestu, tento rok pro vás bude velice dobrý, znovu se vám zrodí každodenní úsměv na rtech. Díky své hravosti a optimismu dosáhnete svého, tak do toho, a jak jste zvyklí! Se sebedůvěrou problém nemáte, jen vás předchozí rok takzvaně zkřísl. To je už za vámi a je to minulost. Budoucnost se od ní velmi pozitivně odliší. Nemusíte ani čekat na nové nabídky, můžete si projekty sami tvořit. Co si zamanete, to budete realizovat. Práce se nebojíte, a tak není co řešit.

Láska a partnerské vztahy

V osobním životě vám nemusí vaše vrozená síla až tak pomáhat. Spíše budete potřebovat hodně vnitřní rovnováhy, abyste dokázali odpustit staré křivdy, a také se můžete potýkat se žárlivostí. Bude potřeba, abyste se rozhodli, jakou cestu zvolíte, zda odpuštění, či ukončení. Vaše rodina bude stát za vámi, což je velká podpora. Trochu se o vás strachují, protože vědí, že v uplynulém roce jste dostali od života do těla. Brzy však přesvědčíte sebe i své blízké, že jste více než ve své kůži. Vztah, jaký hledáte, plný hlubokého porozumění i tělesné přitažlivosti, se k vám blíží.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.