Vytvořte si magický parfém. Parfémová magie může být použita jako způsob, jak oslnit ostatní, posílit sám sebe nebo pro dosahování záměrů a cílů. Zda v magii věříte nebo ne, i provedení takového rituálu vám pomůže dostat se do bližšího kontaktu se sebou samým. Parfémová magie je užitečná pro téměř jakýkoliv záměr, ale zejména se hodí pro cíle, ve kterých chcete, aby vaše přítomnost nebo aura ovlivnila svět kolem vás.


Parfém je prodchnutý aurou tajemna již od starověku a hypnotizuje naše smysly. Proto byl v průběhu staletí tak či onak často spojován s nějakou formou čarodějnictví. Parfém a čarodějnictví jsou obojí neviditelné, ale jejich účinky na naše emoce jsou silné. Nemůžeme uniknout jeho vůni, stejně jako nemůžeme uniknout kouzlu.


V čarodějnictví může být špatné kouzlo zrušeno protikouzlem. Stejně tak se po staletí věřilo, že parfém může chránit před určitými kouzly a zakletím. Ve skutečnosti může být nošení parfému stejné jako oblékání si brnění, které nás chrání před vnějším světem. Parfém je brnění, bez kterého se mnozí cítí nazí. A nosit parfém také znamená chránit se před vnějšími agresemi. Náš parfém kolem nás vytváří zář a jakousi bublinu, ve které se cítíme příjemně. Když jsou okolní pachy nepříjemné, uklidňuje nás vůně našeho parfému. V mnoha tradicích a kulturách se věří, že vůně mohou odvrátit zlo. Ďábel, který žije na shnilém a páchnoucím místě, je odpuzen naší vůní. Nízké, těžké, toxické energie a entity nemají rádi vůně.


Jak si vytvořit magický parfém

Zvolte si parfém, který používáte denně. Tedy ne ten, který máte jen na výjimečné okamžiky. Tímto parfémem se budete vonit denně a někdy i několikrát denně. Cena parfému, nebo voňavky není podstatná. Můžete použít drahý parfém za několik tisíc, pokud ho používáte denně, nebo i jakoukoliv toaletní vodu. A pokud máte alergie na voňavky, tak můžete použít i obyčejnou vodu a nalít ji do flakonu nebo rozprašovače a přidat pár kapek esenciálního oleje.

Magický parfém můžete použít na přitáhnutí a manifestaci toho, co si přejete. Ale může sloužit také jako repelent a ochrana pro to, co je pro vás nežádoucí. Jako repelent bych doporučila použít skutečný repelent, nejlépe přírodní v rozprašovači, tedy určitě ne ten ve spreji. Vzhledem k tomu, že budete později pracovat se svíčkou, natlakovaný sprej a oheň nejsou přáteli. Navíc DEET nevoní moc líbivě a může být toxický. Sami si repelent můžete vytvořit přidáním pár kapek esenciálního oleje do vody ve flakonu. Citronová tráva, levandule, eukalyptus a jiné esenciální oleje, které se standardně používají jako repelent jsou vhodné.

I tak je vhodnější zaměřit se spíše na to, co chcete, nežli plýtvat energií na to, čeho se chcete zbavit.


Rozhodněte se pro to, co chcete manifestovat a napište to na papír.
Můžete použít jakýkoliv obyčejný papír a pero. Ovšem parfémová magie si říká o něco více ozdobnějšího a kreativnějšího. Určitě nebude na škodu zajít si do papírnictví a vybrat si ten nejkrásnější papír, který seženete. A to samé platí i pro pero. Papír se většinou neprodává po jednom, ale tento krásný papír můžete použít i pro další rituály a manifestace. Samozřejmě si nemusíte kupovat ten nejdražší papír a pero, i za pár korun se dá sehnat něco líbivého.
Na vrh papíru napište své jméno. Hned pod jméno své datum narození. A pak už jen pište, to co si přejete získat a kým se chcete stát. Vaše afirmace pište v přítomném čase.

Eliška Polička
18.1.1983

Jsem zdravá, vitální a plná energie.
Jsem krásná, atraktivní a přitahuji opačné pohlaví.
Jsem magnet na peníze, vše čeho se dotknu se mění ve zlato, jsem obdařena finanční hojností.
Jsem ukotvena sama v sobě, miluji sama sebe.
Důvěřuji v sebe sama a také v život.
Jsem pod ochranou.
Vesmír mi pomáhá.
Vše se mi daří.
Přitahují štěstí.
.....

 

Nabijte svůj parfém
Můžete použít plamen svíce, nebo úplňkový měsíční svit. I obojí současně je možné.
Před svíci položte váš parfém na papír. Zapalte svíci a nechejte ji dohořet.
Pokud nabíjíte parfém úplňkovým svitem, můžete využít jakýkoliv den ze tří dní úplňku. Položte váš parfém na papír a vystavte ho přes noc úplňkovému svitu.


Proneste zaříkadlo
Od této noci, kouzlo tohoto parfému je mi nápomoci.
A tak se staň!

Od dalšího rána se parfémem začněte postřikovat a myslete na to, jaké vibrační kvality jste do něj vložili a které se teď stávají vaší bytostnou součástí.
Nejnovější

Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.