Voda je zázračná látka, kterou můžeme využít pro naše magické účely.
Rituál můžete použít ke změně k pozitivnějšímu a šťastnějšímu životu, k dosáhnutí harmonie, zlepšení zdraví, zlepšení komunikace, k dosáhnutí života v míru. Můžete ho provést kdykoliv a kdekoliv. Můžete ho vykonat pro jednotlivé přání, ale také pro všechna svá přání a cíle najednou. 

Voda je doslova magická látka. Voda vytváří z naší planety planetu plnou života. Pokrývá tři čtvrtiny naší planety země a je to látka, na který je založen veškerý život, tak jak jej známe.

Lidské tělo se skládá z 60% z vody. Mozek a srdce obsahují 73% vody, plíce okolo 83%, pokožka 64%, svalová hmota a ledviny 76%, dokonce i kosti obsahují 31% vody. Veškeré živé organismy jsou tvořeny převážně vodou. Lidé 60%, ryby 80% a rostliny 80% až 90%. Voda je nezbytná pro všechny chemické reakce, ke kterým dochází v živých buňkách. Voda je nezbytná pro jakýkoliv živý ekosystém.

 

Experiment japonského vědce Masaru Emoto - Živá a mrtvá voda

Uvádím zde experiment, o kterém jste pravděpodobně už slyšeli. Masaru Emoto byl Japonský podnikatel, autor a vědec (podle skeptiků pseudovědec). Masaru Emoto nejen že tvrdil, ale i dokázal, že lidské vědomí může změnit molekulární strukturu vody. Na láhev z vodou nalepil různé nálepky s popisem jako láska, kreativita, zdraví, vděčnost, nenávist, vztek, žárlivost. A také vodě pouštěl různé druhy hudby od klasické a harmonické, až po ty negativní a chaotické. Posléze pod mikroskopem vyfotografoval vodní krystaly. Voda v láhvi s negativním popisem a voda v láhvi, které byla puštěna agresivní hudba tvořila neforemné vzorce krystalů. A voda v láhvi s krásnými popisy a melodickou hudbou tvořila geometricky vyrovnané vzorce krystalů. Tvar krystalů vody se formoval podle toho, co na vodu působilo. V jeho knize Zázračná Voda se o jeho experimentech a učení můžete dočíst více. Masaru Emoto učil, jak dosáhnout zdravějšího a šťastnějšího života, pomocí vibrací vody. A ke sklízení pozitivních plodů rezonance.

 

Paměť vody a vytvoření živé vody

Voda přijímá vibrace a vědomí a také tyto informace přenáší a transformuje tak další vodu. Tak, jako si berete tabletu vitamínů, tak si můžete vytvořit živou vodu a vnést do svého života žádanou transformaci. Sklenice živé vody, kterou si vytvoříte, předá informace vodě, které obsahuje vaše tělo a vaše tělo je z větší části tvořené vodou.

 

Jak provést rituál:

Budete potřebovat propisku, dva papíry, dvě sklenice, jakoukoliv svíčku, pitnou vodu, a volitelně i hudbu.

1) Zapalte svíci a položte obě sklenice před svíci.

2 ) Na první list papíru napište věci, tak jak jsou teď. Záležitosti, se kterými nejste spokojeni. To můžou být zlozvyky, závislosti, vztahy, finance, zdraví, práce, cokoliv. Napište to, s čím jste teď a tady nespokojeni. Pište v přítomném čase.

Kouřím krabičku cigaret denně.
Mám velký zadek.
S partnerem se hádáme.

3) Na druhý list papíru napište také v přítomném čase to, co chcete. To jak chcete, aby věci byli, vaše cíle, vaše přání.

Jsem nekuřák.
Žiji ve finanční hojnosti.
Máme skvělou komunikaci s partnerem.
Daří se mi v práci/podnikání.


4) Pod první sklenici vložte papír se svým současným já, papír se současnými problémy. Pod druhou sklenici papír vašeho budoucího já.

5) Nalijte pitnou vodu do sklenice, která leží na papíru vaše současného já. Ponechte vodu ve sklenici pár minut, alespoň 2 minuty.

6) Přelijte vodu z první sklenice do sklenice druhé, do sklenice, která leží na papíru vašeho chtěného, žádaného stavu já.
Odstraňte první sklenici. Před umístěním na původní pozici, kam si ukládáte nádobí, ji jen umyjte, abyste ji zbavili těžké energie. Papír starého já hoďte do koše.

7) Teď je zde jen svíce, sklenice s přelitou vodou, na papíru s vaším žádoucím já. V tento okamžik je ještě efektivnější hrát vodě pozitivní a povznášející hudbu. Vědomí papíru vašeho žádaného JÁ stavu, žár svíce a vibraci hudby nechte působit na vodu po dobu 30 minut.

8) Po 30 minutách tuto živou vodu vypijte a zhasněte svíci.

Můžete pronést následující zaříkadlo.

Mini Kouzlo - Magie vody
Transformace začala přímo na buněčné úrovni vašeho těla! Voda si vždy najde cestu, kudy může téci. A vy ji tu cestu můžete ukázat.

Papír si můžete uchovat a čas od času si vytvořit novou živou vodu. Pro příště již nebudete potřebovat dvě sklenice, ani dva papíry.

 
Nejnovější

Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.