Krysa čínský horoskop 2019

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Krysa čínsk horoskop

Krysa nebo i Myš (jak je komu příjemnější) potřebuje ke svému životu především mít možnost pohybu a komunikace. Tomu bude tento rok nakloněný, myška se bude cítit fajn a může tak dát své vztahy, zvláště ty, které pokazila, do pořádku. Je citlivá, vnímavá, činorodá a jedna z nejinteligentnějších zvířat v celém čínském zvěrokruhu. To jí přinese po celý rok 2019 značné výhody.

Práce a finance

Krysa vyniká ve šmejdění a objevování dobrot v nejzapadlejších koutech, stejně tak i vy, kteří máte Krysu ve svém astrotypu, dokážete objevit i diamant v kupce sena. Jste pracovití a budete v novém roce prosperovat. Avšak pozor! O Kryse se říká, že je šosácká. Ne proto, že by nedokázala vydělat peníze, ale potřebujete si najít někoho, kdo vám pomůže se o ně starat, rozmnožovat je a uchovávat. Jinak je můžete snadno utratit za kafíčka s přáteli a jiné pomíjející radovánky. Takže milé Krysy, dávejte si v roce 2019 zvýšený pozor na rozmarné utrácení vašich vydělaných peněz.

Láska a partnerské vztahy

Lidé ve znamení Krysy upřednostňují hlavně své zájmy, ale v tomto roce budou muset přehodnotit svá stanoviska, neboť obětavý Vepřík je nenechá býti netečnými. Změňte způsob svého myšlení a buďte citlivější vůči druhým. Tím zlepšíte i pohled na sebe samé a budete si více věřit. A můžete pak být i více milováni. Co se týče lásky a sexu, tam se můžete cítit velice příjemně. Obdivováni, milováni a vyhledáváni pro svůj nadprůměrný šarm. Závažná rozhodnutí si však nechejte až na následující rok 2020, kdy právě Krysa se stane vládcem roku.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.