Králík - čínský horoskop

Charakteristika znamení Králíka

Charakteristika králíka

Vlastnosti

Inteligentní, introvert, módní, kulturní

Králík je spíše introvertní a uzavřený. Raději je za scénou, nežli středem pozornosti. I tak ale není samotář a ve skutečnosti se jedná o příjemnou osobu, která je ráda ve společnosti přátel. Spíše je radši součástí skupiny, nežli jejím vůdcem.

Je poměrně klidný, nevykazuje agresivní chování a snaží se za každou cenu vyhnout konfrontaci. Když se zlobí, zůstává v klidu a ohleduplný, sotva zvedne hlas nebo svůj vztek projeví viditelně. Projevuje zájem o dění kolem sebe, je inteligentní a dokáže se vymluvit z každé situace bez problému.

Čínský králík je velice stylový tvor, zajímá se o kulturu, je elegantní a sofistikovaný. Vypadá jako vystřiženy z módního časopisu. Zajímá ho umění, malování nebo hudba a v těchto oblastech se většinou pohybuje.

Králík v elementu

Kov 1951 a 2011 - Je jistější v jednání, než ostatní králíci. Umí jednat s lidmi a je ambiciozní. Když se do něčeho pustí, zapojuje celou bytost.

Voda 1903 a 1963 - Jemný a učenlivý, raději jde s proudem, aby zabránil konfrontaci. Je to velice citlivá a dobrosrdečná bytost a měl by si dát pozor, aby toho někdo nevyužil. I když bývá stažen do sebe, je dobrý společník.

Dřevo 1915 a 1975 - Je nerozhodný, nikdy nechce zranit city druhého člověka. Je to velice laskavý člověk a měl by se naučit říkat Ne.

Oheň 1927 a 1987 - Oheň přidává králíkovi na charisma. Chce žít na plno. Je aktivní, dobrodružný, zvědaví a miluje vše, co je kreativní. Pokud ho někdo vyprovokuje, může být vzteklý, i když jako ostatní králíci, se raději výbuchu hněvu vyhne.

Země 1939 a 1999 - Je realistický a praktický, pilně pracuje, aby zabezpečil sebe a rodinu. Klade důraz na materiální pohodlí a miluje peníze.

 

Zdraví

Je citlivý a může trpět alergií. Potlačované pocity mohou mít také na zdraví negativní vliv. Proto je vhodné, aby pravidelně cvičil a tím odboural přebytečné napětí a zlepšil si kondici.

 

Doma

Pokud domov králíka není krásný, je nešťastný. Je velmi puntičkářský a když někdo nějaký předmět například jen přesune, králíka to naštve. Jeho kancelář a domov jsou perfektně uklizené a uspořádané. V dekoraci preferuje nenápadnost a často volí různé odstíny zelené.

 

Práce

Má opravdu dobré komunikační schopnosti a je organizovaný. Také je diplomatický. Byl by dobrý učitel, PR, nebo manager. Miluje krásu a tvořivost, a tak bývá často viděn i v uměleckých oblastech. V penězích je opatrný. Nerad investuje a když, tak do uměleckých předmětů nebo starožitností a to mu jde dobře.

Kompatibilní partneři v práci
Králík v elementu -  Nejlepší spolupráce s    -   Nejhorší spolupráce s
Kov            -        Koza v elementu země      -    Drak v elementu oheň
Voda          -        Pes v elementu kov           -   Kohout v elementu země
Dřevo         -        Králík v elementu voda      -   Kůň v elementu kov
Oheň         -         Had v elementu dřevo       -   Tygr v elementu voda
Země         -        Prase v elementu oheň      -   Opice v elementu dřevo

Přátelé

Není vůdce smečky, ale má rád společnost. Své přátele si vybírá. Králík miluje své přátele a je ochoten jim pomoci či nabídnout soucitné rameno.

Kompatibilní přátelé: Koza a Prase
Největší nepřítel: Kohout

 

Láska

Zdá se být rezervovaný, ale pod touto fasádou je ukrytá romantická a smyslná povaha, i když spíše realistická. Ať se jedná o muže nebo ženu, je jinové energie a více sladěn s ženskou psychikou. Je to citlivý a vnímavý milenec. Potřebuje laskavého partnera, který ho bude hýčkat.
Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.