Čínský horoskop 2014

Rok 2014 - Cválající Kůň plný nadšení!

Rok Dřevěného Koně začíná 31 ledna 2014 a trvá do 18 února 2015. Kůň je expanzivní a bujný! Odměňuje upřímný názor a disciplinované myšlení.
Sociální sítě se rozšiřují, lidé jsou k sobě shovívavější a lépe spolupracují. Je to báječný rok pro cestování, večírky, seznamování a společenské akce.

Rok ve Dřevě je o týmové práci, v tomto roce je snadné pracovat na společném projektu a z tohoto procesu se radovat. Rodiny spolupracují společně a mohou se pro ně objevit zajímavé příležitosti, především v první polovině roku. Ve druhé polovině roku je zde více času na následování tužeb svého srdce.

Zjistěte své čínské znamení

 

 

Čínský horoskop pro rok 2014, rok Dřevěného Koně

 

Stejně jako mnoho věcí v životě, náhlý start je výsledkem často měsíců trpělivosti a zodpovědnosti. Mnozí budou na křižovatce, která od nich bude vyžadovat odvahu, flexibilitu a originální myšlení. Výzva změnit směr, začít něco dělat, než jak byl člověk dlouho zvyklý, neznamená nic špatného. Energie Dřeva podporuje praktické myšlení a pomalý růst, čímž trochu vyrovnává energii divokého a nezkrotného Koně. Tvrdá práce a kreativní inovace během roku mohou zanechat trvalou a pozitivní stopu.

S tolika pozitivní energií je velmi jednoduché vzít si na sebe příliš závazků a poté se stát frustrovaným a rozptýleným. Pokud se tak stane, neváhejte a požádejte ostatní o pomoc. Zaměřte se více sami na sebe a pečujte o sebe. Někdy je nejlepší dát si pauzu od veškeré technologie a trávit čas v blízkosti přírody.

Tajemství a temné stránky lidské povahy mohou být hlavními tématy letošního roku. Ti co jsou ochotni být upřímní ohledně svých pocitů, nebo otevřeně mluvit o svých citových ranách, mohou objevit pocit svobody a vyléčení, které se pro ně dříve zdálo byt nemožné.

Láska je ve vzduchu! Rok Koně je obzvláště šťastný pro romantické vztahy, protože Kůň rád posouvá vztah na novou úroveň. Manželství uzavřené tento rok slibuje výjimečné štěstí a stabilitu.

Ti narození v roce Tygra, Koně a Psa se mohou těšit na nárust radosti, která je učiní celkem populárními. Budou mít více zábavy s přáteli, jak starými, tak novými. Pozitivní zpětná vazba jim zvýší sebevědomí. Sociální sítě jim umožní rozšířit jejich vliv. Rada pro ně je, aby se podělili o své myšlenky.

Lidé narození v Kryse, Draku a Opici mají povolení méně pracovat a více si hrát. Budou ochotni vzít na sebe větší riziko, aby získali to, co chtějí. Jejich intuice vzroste a zažijí příliv kreativity. Přesto, že se jim velmi líbí uchopit se vedení, rada pro ně je, aby byli týmovými hráči, bude to pro ně jednodušší.

Ti narození v roce Buvola, Hada a Kohouta využijí své trpělivosti k podpoření základů pro jejich úspěch. Jejich úsudek o lidech a prostředí bude docela přesný. Ostatní lidé k nim budou přitahování. Je to ideální rok pro výzkum a rozvíjení jakýkoliv dovedností a doslova v kterékoliv oblasti zájmů.

Lidé narozeni v roce Králíka, Kozy a Prasete budou respektování pro svou laskavost. Budou zastupovat klidnou, ale důležitou roli v každé skupině, nebo v rodinných aktivitách. Rada pro ně zní: Vystupte ze své zóny pohodlí a žijte na plno. Cokoliv co vám přináší radost je to, čemu by jste měli věnovat nejvíce svého času a pozornosti.
Odebírání novinek