Buvol čínský horoskop 2019

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

bůvol čínské znamení

 

Buvol je obr, do něhož není radno šťourat, trvá mu, než se dá do pohybu, ale pak ho nic nezastaví. Buvoli, nenechte se proto vyprovokovat, to by vám přineslo potíže, naopak rozvaha se vám v novém roce vyplatí. Jste konzervativní a ulpíváte na zvyklostech. Velice často zachraňujete i omšelou veteš a to se vám bude dařit a může vám to tentokrát přinést i zisk.

Práce a finance

Z počátku roku Buvol zažije velké rozčarování, věci nepoběží dle jeho představ. Ačkoliv se obvykle nevzdává jen tak, v tomto roce chtě nechtě bude muset přehodnotit svůj styl, přijdou velké pády a následně i ony vytoužené vzestupy. A jak si dokážeme jistě všichni představit, když se takový kolos rozjede, pak je k nezastavení, a tím budou k nezastavení i jeho pracovní úspěchy, které budou stále větší. Buvoli budou mít velké nabídky a vrhnou se do mnoha projektů, ve kterých se jim nakonec bude dobře dařit.

Láska a partnerské vztahy

I ve vztazích se projeví se Buvolova silná trpělivost, vytrvalost a síla dělat věci znova a jinak. Jinak řečeno bude muset využívat veškeré své síly, aby se dostal opět do své vnitřní, ale i vnější pohody se svými blízkými. Vzhledem k tomu, že bude Buvol stále zaneprázdněn pracovními záležitostmi, může zapomínat na svůj milovaný protějšek, a to se mu může vymstít. Je zapotřebí se skutečně kontrolovat i co se týče jídelníčku, budete tíhnout k tučnější stravě, kterou je lépe omezit a rozdělit si denní porce do menších a zdravějších částí.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.