Zpět na čínský horoskop 2014

Prase čínský horoskopRok Dřevěného Koně nabízí směsici energií pro vášnivé Prase. Pomůže vám cítit se více sebevědoměji a zaměřeni na ochranu svých zájmů. Energie Koně také vyžaduje svobodu. Buďte připraveni na silné pokušení spojené s extravagancí a impulzivním rozhodnutím.

Energie Dřeva přispívá ke zlepšení vašeho unikátního vzorce pro úspěch. Je pro vás snadné se přátelit a prodávat kreativní nápady, dokonce podporovat jakoukoliv skupinovou aktivitu, kde budete mít významnou roli. Letošek slibuje nečekané změny a štěstí, vaše dobrá a pracovitá povaha otevírá neočekávané dveře nových příležitostí. Odvážné akce budou odměněny.

 

Láska

V lásce si letos Prase může být svým nejhorším nepřítelem. Možná jste zatarasili své srdce při tužbě po ztracené lásce, nebo tím, jak to bývávalo. Kůň vás vyzývá k tomu, aby jste se vzdali minulosti a šli dál.

Pokud máte partnera, energie Koně se může cítit být svázána. Buďte připraveny vyhnout se tomuto úskalí, a pak bude skutečné, dlouhotrvající štěstí vaše. Element Dřeva podněcuje vzájemný respekt a nalezení společné řeči. Neváhejte mluvit o svých pocitech.

Jedná se o obzvlášť šťastný rok pro svatbu. Zima je vaše nejšťastnější období najít někoho speciálního, nebo posunout stávající vztah na novou úroveň.

 

Rodina a přátele

V roce Koně je zábava s přáteli v programu každého. Ale velkorysé a smyslné Prase může mít snadno až příliš mnoho zábavy. Úskalí zde může být příliš velká shovívavost, které by jste později mohli litovat.

Element Dřeva pomáhá Praseti konstruktivně usměrňovat bujnou energii do skupinových aktivit. Vaše tvrdá práce, dar pro propagaci a zábavu milující povaha vás činí nejlepším organizátorem společenských setkání. Můžete snadno získat peníze pro každou dobrou věc.

Sebevědomí a vášeň zvýší váš vliv skrze kontakty. Budete přitahovat nové vzrušující přátele. Buďte připraveni zkoušet nové věci. Cestování a outdoorové aktivity vám nabízí nový čerstvý pohled.

 

Práce

Můžete se cítit, jak na křižovatce a to v osobním i pracovním životě. Neklidný Kůň vybízí vymanit se a běžet novým směrem. Buďte trpělivý se zpožděním a frustrací počátkem roku. Jednoduše dělejte svou práci, jak nejlépe umíte. Buďte ochotni přehodnotit a přepracovat jakoukoliv problémovou oblast.

Začátkem září jsou pravděpodobné velké změny. 23 říjen přináší příležitost k novému začátku. Je to především štěstí skrze kontakty, které zlepší kariérní vyhlídky.

Dřevo podporuje týmovou práci a spolupráci. V období neklidné energie, podněcujících myšlenek a novými směry roste úsilí především prostřednictvím spolupráce.

 

Peníze

Co se výdajů a utrácení týče, Kůň by měl varovat a pobídnout Prase k posílení silné vůle. Nemějte pocit, že jste sobecký, když nejste ke svým přátelům a rodině v nouzi finančně velkorysý. Hledejte i jiné způsoby, jak jim v případě potřeby pomoci.

Rozhodnutí učiněná v minulosti vyžadují realistické posouzení. Prvním krokem k lepší kontrole a stabilitě je podívat se, kolik vyděláváte a utrácíte.

Pod vlivem super-sebevědomého Koně si můžete napůjčovat nebo riskovat více, než je zdrávo. Pracujte na splácení dluhů a udělání si dostatečné rezervy do ledna 2015. Pak budete v lepší pozici, kdy můžete využít přicházející příležitosti.

Zpět na čínský horoskop 2014
Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.