Zpět na čínský horoskop 2014

Pes čísnký horoskopLetošek slibuje šťastné časy. Rok Dřevěného Koně vkládá do zrozenců Psa optimismus a sebevědomí. Energie Dřeva podporuje propojování s lidmi. Budete klíčovým hráčem v mnoha různých skupinách, které sdílejí podobné zájmy.

Pozitivní a vřelý postoj vás dělá mezi ostatními celkem populární. Zjistíte, že je snažší odpustit a zapomenout přehmaty jiných lidí. Je to šťastný rok pro rozvíjený dovedností. Spíše než o potěšení druhých, mějte odvahu následovat svou vlastní jedinečnou cestu.

 

Láska

Jedná se o zvláště příznivý rok pro svatbu, nebo posunutí vztahu na další úroveň. Kooperativní energie Dřeva vyzývá dlouhodobé páry, aby odhodily své zábrany. Je možné vytvořit hlubší a obohacující intimní pocit spojení.

Energie Koně pomáhá Psům být silnější a otevřenější při sdílení romantických pocitů. Neočekávané změny jsou možné! Vztahy, které nejsou postaveny na pevných základech důvěry, poctivosti a otevřenosti, mohou skončit.

Září až prosinec jsou nejšťastnější období pro Psa najít si někoho opravdu speciálního. Sociální sítě a rostoucí okruh přátel vás bude v tomto úsilí podporovat.

 

Rodina a přátelé

Očekávejte obsazeno! Udělejte si plány začátkem tohoto roku. Některá dobrodružství budou vyžadovat další úspory. Je ideální rok pro oslavy a cestování k rozšíření obzorů. Energie Dřeva povzbuzuje ke zlepšení domova. Pokud některá uděláte, pozvěte přátele, aby se mohli podívat na výsledek.

Vaše laskavost a zdravý rozum vás dělá poptávaným přítelem. Kůň miluje vzrušení a Dřevo podporuje týmovou práci. Buďte ochotni přijímat pozvání, kde se vyžaduje vyzkoušet něco nového. Sportovní a outdoorové aktivity vám mohou zlepšit náladu. Nadšení a duchaplní lidé vám nabízejí podporu a dobré rady.

 

Práce

Pokud jde o práci, může se jednat o revoluční rok. Buďte trpělivý čelit výzvám, které se zdají být mimo vaši kontrolu. Energie Dřeva podpoří sebedisciplínu. Letos je vhodný rok pro Psy hledat další vzdělání nebo školení. Energie Koně vám přináší nové příležitosti, které vyžadují ochotu přijmout inovativní přístup, a nebo prozkoumání nových směrů.

V práci je váš přátelský a povzbuzující charakter vysoce ceněn. Jako týmový hráč budete nápomocni k překonání různých obtíží a ke spojování lidí dohromady. Mějte důvěru ve své schopnosti. Bez ohledu na to, co se stane, vaše rozšířující se sít přátel a známých vám pomůže nalézt cestu vpřed.

 

Peníze

Element Dřeva podporuje pomalý pokrok. Praktický Pes může zářit jako moudrý finanční manažer. Počátkem roku si vytvořte realistický rozpočet, kde bude hlavní prioritou ukládání. Čím více budete ochotni zkoumat a vzdělávat se v tom, jak peníze proudí, tím více síly budete mít k ochraně své budoucnosti.

Velkorysost k rodině, nebo touha po krásných věcech nemusí narušit vaše plány pro budoucí stabilitu. Použijte svou fantazii. Včasná opatření vám v roce Koně ušetří peníze! Zůstaňte ve střehu a dejte si pozor na malé detaily jakékoliv smlouvy či dohody.

Zpět na čínský horoskop 2014
Odebírání Novinek

Přihlaste se k odběru a neuteče vám žádná nově přidaná věštba.