Andělské karty

Zpět na čínský horoskop 2014

Koza čínský horoskopRok Dřevěného Koně přináší příjemný tok energie, která slibuje štěstí, pokud budete postupovat v souladu se svým srdcem. Koňská energie je bujná a ráda lidi popostrkuje ke zkoušení nových věcí. Bude jednodušší v letošním roce přijmout změnu, jako nevyhnutelnou součást života. Dovolte vašemu smyslu pro humor vstoupit do hry! Každý problém se bude zdát méně závažný, pokud si zachováte optimistický postoj.

Obklopující energie vám dají pocítit, že jste na správné cestě. Prvek Dřeva spojuje lidi dohromady. Vaše laskavost a přirozené sympatie vás dělají velmi oblíbenými osobami, ať už budete kdekoliv.

 

Láska

Pokud jde o lásku, uvolněte se a nechtě se unášet proudem. Energie Koně vám pomůže být jistější a otevřenější. Je to šťastný rok. Láska na první pohled je možná! Kozy - Ano, můžete překvapit všechny neočekávaným skokem do náručí pravé lásky.

Potřebujete typ námluv při svíčkách a růžích. Je velmi důležité nalézt odvahu a říct si o to, co potřebujete.

Je to velmi vhodný rok pro svatbu, nebo posunutí vztahu na další rovinu. V letních měsících je nejlepší čas pro páry naplánovat si romantický útěk.

 

Rodina a přátelé

Energie Koně vnáší do vaší povahy radost ze života. Jděte ven a bavte se. Rozšíříte tím okruh svých přátel a známých. Rok Dřeva přináší příležitost sdílet své zájmy skrze skupinu stejně smýšlejících lidí. Naplánujte malé setkání v blízkosti domova.

Přirozená štědrost Koně může pracovat proti vám. Je to rok, kdy lidé slíbí více, než mohou splnit. Nehodní lidé vás mohou využít, nebo zranit vaše pocity. Máte povolení říct "NE" a nastavit hranice, které ochrání váš klid.

 

Práce

V tomto roce mohou být záležitosti ohledně práce celkem komplikované. Můžete cítit, že potřebujete vykročit novým směrem, ale situace si žádá trpělivost. Stravte svůj osobní čas v klidu a v práci dělejte co umíte. Výzkum a navazování kontaktů vám pomůže, bez ohledu na to, jaké je vaše zaměstnání.

Září může přinést nečekanou příležitost nebo výzvu. Buďte flexibilní. Kůň pomáhá jemné Koze být více sebevědomou ve snaze o ambiciozní cíle.

Vaše přirozená sociální povaha bude letos v roce Dřeva oceněna a nejlepší nápady vzejdou ze společného úsilí. Budete důležitým přispěvatelem v jakémkoliv pracovním týmu.

 

Peníze

Expanzivní Koňská energie vás může svádět utrácet více, než si můžete dovolit. Tento rok není dobrý čas půjčovat peníze rodině nebo přátelům. Buďte velkorysý k druhým jiným způsobem.

Pokud jde o peníze, věci jakýmsi způsobem pracují ve váš prospěch. Nemusíte se omezovat. Jednoduše stačí použít zdravý rozum pro hospodaření s financemi.

23 říjen je vhodný čas pro vyhledání odborného poradenství, nebo nastartování plánu, jak ochránit své zdroje. Veškerým dluhům, či nedokončeným závazkům prospěje pečlivá analýza a disciplinované plánování.

Zpět na čínský horoskop 2014
Odebírání novinek