Andělské karty

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Prase čínský horoskop

Před velkým zlepšením, které nastane v dalším roce, kdy Prase bude ve svém roce, rok Zemského Psa přinese výzvy. Psí koncepce a pojetí života je tak vzdálené od mentality Prasete, že jakýkoliv druh kosmické podpory a porozumění je nepravděpodobný. Takže je lehké si představit, že v tomto roce nebude pro Prase příliš pohodlí a vládnoucí Pes neposkytne mnoho podpory. Přinejmenším schopnost Prasete zůstat v pohodě mu pomůže překonat tyto výzvy, a stejně tak neagresivní Pes nebude chtít vytvářet příliš velké škody.

Čínský horoskop poukazuje na náročný rok plný událostí. Některé budou dobré a některé špatné, a tak je třeba věnovat větší pozornost detailům. Postavení Prasete se může zlepšit, může letos získat povýšení, nebo větší zodpovědnost. Ačkoliv se to může zdát pozitivní, můžou se objevit problémy při komunikaci s vrstevníky a podřízenými. Pokud bude Prase pracovat o něco více, vychutná si prosperující rok 2018. Dobrou zprávou je, že dostane mnoho ocenění a uznání od přátel a nadřízených. Mezitím se musí naučit být více uvolněný a nebrat vše tak vážně. 

V pracovní oblasti se ukazují příležitosti na povýšení nebo zvýšení platu. Nicméně Prase může zjistit, že je více konkurentů bojující o stejnou pozici. Nesmí zůstat odrazené, v případě že nevyhraje by si mělo říct: co se stalo, se stalo - lepší šance přijdou příště. 

Dostane mnoho pomoci od přátel mužského pohlaví. Proto, pokud je jeho nadřízený muž, bude mít více štěstí. 

Horoskop lásky prozrazuje, že je letos druhé nejštastnější ze všech 12ti znamení, takže by se mělo připravit na rok plný příležitostí. Ženy mají největší šanci potkat svého stálého životního partnera. Muži potřebují být více aktivní, jejich vyvolená jim nezaklepe na dveře. Zadaná, ale zatím nesezdaná Prasata můžou letos konečně uslyšet svatební zvony. U párů, jejichž snaha je mít dítě, se přání uskuteční. Ovšem pozor, sezdaná Prasata můžou zažít velká pokušení. Měli by udržovat svou vůli silnou a respektovat svého partnera, pak uvidí rozkvět a oživení manželství.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení
Odebírání novinek