Andělské karty

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Pes čísnký horoskop

Předchozí rok Ohnivého Kohouta přinesl Psům mnoho překážek, ale nyní je všechno ovoce zralé a připravené na sklizeň. Jedná se o vrcholný rok s nejkrásnějšími šancemi. Energie jsou připravené a velké příležitosti na každé možné úrovni se po dlouhé době snesou z hvězd.

V roce Kohouta 2017 mnoho Psů zažilo ponuré časy díky vlastním chybám, protože neporozuměli a nepřizpůsobili se duchu Kohouta. V tomto roce takové přizpůsobení není potřebné a Psi si mohou svobodně užívat svůj rok, kdy se ostatní snaží poznat jejich upřímnost, představy a emoce.

Obvykle rok vlastního znamení je nejsilnější a klidný, bohužel u Psa je to jinak a jeho rok bude plný vzestupů, pádů a také překážek a Pes se bude cítit rozrušený. Měl by si vzít poučení ze svých chyb v momentě, kdy bude dole a kapitalizovat si chvíle, kdy byl ve špičkové formě. Nedělat žádný důležitý krok ani plán a možná by bylo lepší počkat si na realizaci až do roku 2019. Pro tento rok je pravděpodobně moudřejší zůstat jen klidný, spokojený a trpělivý.

Horoskop předpovídá mnoho překvapení. Pes by se neměl bát přijmout nové příležitosti a experimentovat a vydat se do nezmapovaných oblastí. Neměl by však dělat rozhodnutí ve spěchu a všechny dokumenty zkontrolovat dvakrát. Potřebuje být praktický a plánovat dopředu.

Nicméně pro skeptického Psa nebude tak lehké vytěžit tolik ze svého Roku, jako například Opice, Kozy a Draci. Tito tři jsou pozitivní myslitelé a vždy připraveni k uchopení jakékoliv pozitivní karmy okamžitě. Naproti tomu je Pes vždy opatrnější a váhavější, s menší odvahou a flexibilitou a to bude hlavní překážka, kterou bude muset překonat v roce 2018.

Předpověď pro kariérní oblast napovídá, že kariérní štěstí je průměrné. Pes se musí více spoléhat sám na sebe, než li na kohokoliv jiného. To znamená, že potřebuje pracovat extra tvrdě, naučit se být týmový hráč a dávat větší pozor na detaily. Není vhodné dělat drastická rozhodnutí v kariéře, pro ty je lepší vyčkat až na další rok, kdy bude vládnout Prase.

Finance budou obecně v pořádku, horoskop nenaznačuje žádné triumfy, ale ani ztráty. Nicméně vzhledem k tomu, že se jedná o jeho vlastní rok Zemského Psa, není vhodná žádná velká investice do nemovitostí a pokud vlastní nemovitost nyní a má přání ji prodat, lépe je vyčkat až na další rok. Především potřebuje naslouchat své intuici a dělat vlastní rozhodnutí a nedávat na rady takzvaných expertů. Držet se daleko od hazardu a půjček.

Štěstí v horoskopu lásky je tak tak. Podle čínského astrologického pohledu dva Psi jsou přátelé, ale nevznikne mezi nimi milostné vzplanutí. Svobodný Pes hledající partnera najde mnoho konkurentů. Lehčí pro něj bude hledat protějšek ve znamení Králíka, Koně, Tygra nebo Kohouta. Zadaný Pes potřebuje mnoho trpělivosti, aby si udržel stávající vztah, neboť skutečná láska potřebuje svůj čas, aby se prokázala. Manželství u sezdaného Psa zůstane klidné a stabilní.

Naopak sociální aktivity se zvýší a to o mnoho. Pes bude činný při setkávání s přáteli, příbuznými, spolupracovníky a i při jiných aktivitách. Vztahy pro tento rok jsou velmi dobré.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení
Odebírání novinek