Andělské karty

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Opice čínský horoskop

 

O Opici se říká, že vidí až za roh, neboli, vidí neukázané a slyší nevyřčené. I v roce zemského Vepře bude mít jasnou mysl a výhodné podmínky pro uskutečňování svých záměrů. Ještě více než jindy si všechny omotá kolem prstu, ale může se dočkat překvapení u Draka a Hada. Pokud prohlédnou, že si jich neváží a jen je využívá, dají jí svou sílu znát.

Práce a finance

Pracovně se opici bude velice dobře dařit. Svým sklonem pro nové vědomosti a znalosti získá nové schopnosti, které se jí rozhodně vyplatí. Budete sice poctivě pracovat, avšak na vytoužené ovoce své práce si sáhnete. Určitě změňte povolání, pokud to již máte v hlavě, tento rok Vás jistě podpoří. Nicméně pokud jste ve své profesi a na svém místě spokojení, není nutnost odcházet. Možná si jen domluvte v detailech jiné podmínky, tak, abyste stíhali práci, relax, ale i rodinu a vztahy. Zvlášť ve druhé polovině roku budete s tímto uspořádáním spokojeni.

Láska a partnerské vztahy

V citové oblasti se vám již tolik dařit nemusí, avšak nebojte se, řešení se najít dá. Pokud si uvědomíte svoji výjimečnost, lehce najdete vhodný protějšek pro sebe. Budete přitahovat také silné osobností, a tak může dojít k tření, ale ustojíte to. A vy, zadané Opice buďte v klidu a snažte se o soulad. Je možné, že partner bude potřebovat podporu, protože může být zdravotně či psychicky oslaben. Pak použijte své síly pro jeho dobro - a uvidíte, že budete i vy sami se sebou a také se vztahem spokojení.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Převzato z www.esoterika.cz
Odebírání novinek