Andělské karty

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Krysa čínsk horoskop

Pes a Krysa nejsou zrovna přátelé. Když Pes vidí Krysu, snaží se ji ulovit a Krysa se Psa bojí. Krysa je aktivní v noci a snaží se ukrást jídlo Psovi. Rok Zemského Psa se zdá být spíše průměrným rokem pro Krysu. Nicméně díky pomoci přátel se věci mohou vyvíjet v její prospěch a ona může získat to, po čem touží.

Krysa se může letos cítit pod tlakem a vyčerpána, ale pokud si pro sebe vyhradí dostatek času pro relaxaci bude pro ni lehké znovu nabít baterky. Ačkoliv se nejedná o nejlepší rok v životě Krysy, když zůstane klidná a bude se o sebe starat, může zažít značná uspokojení. Přátelé budou hrát důležitou roli v roce Psa. Takže Krysy dělejte si přátelé místo nepřátel a oceňte přátele, které máte nyní! Oni jistě poskytnou pomocnou ruku, když to bude třeba.

Obecně Pes přináší Kryse i štěstí, ale vždy to zahrnuje nějakou výzvu, nebo nutnost se s něčím vypořádat. Krysa by měla zvýšit své venkovní aktivity a vychutnat si času stráveného na slunci, to ji pomůže k načerpání energie. 

 Krysa by měla soustředit svou energii na vzdělávání se a nezůstat stát na stejném místě, ale postupovat dopředu. Znalosti nejsou jen síla, ale mohou pomoci mnoha různými způsoby. Na Krysu svítí šťastné hvězdy a může být povýšena, takže by tomu měla vyjít naproti a ukázat, že něčeho ve své profesi dosáhla. Pokud se jí vyskytne příležitost k povýšení, měla by přijmout výzvu, znamení úspěchu jsou silná, přesto si musí být vědoma, že není možné vyhnout se zvýšenému tlaku a odpovědnosti.

Pokud přemýšlí o založení vlastního podnikání, měl by to být dobrý rok, ale musí být velmi pečlivá při výběru obchodních partnerů, protože by se mohla dočkat bodnutí do zad od falešných přátel. Šťastná hvězda svítí na finanční záležitosti, ale Krysa na tom musí pracovat a zasloužit si to. Štěstěna nepřeje v oblasti hazardu a nepromyšlených investic.

Pokud je Krysa ve vztahu, hvězdy nabádají více komunikovat a pracovat na problémech, které má s partnerem a nesnažit se je ignorovat. Pokud s tím nebude pracovat teď, mohl by to být začátek větších a větších problémů. I tak je to ale velmi dobrý rok pro milostné vztahy. Dobrý čas i zvážit hlubší závazek v současném vztahu. Pro nezadanou Krysu se blýská na dobré časy, bude mít mnoho příležitostí najít protějšek.  Krysa by neměla zahálet, ale upravit se a vyrazit ven. Nejvíce příležitostí se ukazuje v pracovním prostředí.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení
Odebírání novinek