Andělské karty

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Koza čínský horoskop

Po roce Ohnivého Kohouta, kdy se mnoho Koz muselo vypořádat s některými i nelehkými překážkami, rok Psa bude o něco lepší. Ne že by vládnoucí Pes byl větším fanouškem Koz, nežli agresivní Kohout, ale má k nim více respektu a dokáže uznat jejich specifický talent a ctnosti. Podle čínské astrologie, oba Koza i Pes jsou hospodářská zvířata, jsou si vzájemně respektujícími sousedy. Nepřitahují se, ale ani se neloví. Nevadí si navzájem. Když jsou spolu, Pes se stává šéfem a vede Kozu do cíle. Pes přináší přátelství a Koza obdrží ochranu a péči. Když Koza prochází rokem Psa, Pes dovede hledající Kozu do jejího cíle.

Čínský horoskop ukazuje, že je to rok směsicí vzestupů a pádů. Koza musí být více ostražitá, než obvykle, mohlo by se stát, že ztratí soustředění a bude mít problém se vznětlivostí. Také je možné ztratit nějakou malou částku peněz z investic. 

Naštěstí na horizontu je i mnoho šťastných hvězd, takže nakonec se věci obrátí k lepšímu.

 V oblasti kariéry předpověď ukazuje, že se bude vyvíjet dobře, ve skutečnosti má Koza dost dobrou šanci získat povýšení, nebo finanční zlepšení. Ačkoliv ji to bude stát mnoho práce a úsilí, bude přinejmenším odměněna. Navíc přátelé budou skvělou pomocí, pokud se jedná o kariéru nebo podnikání. Nicméně rok Psa nezůstane bez starostí. Můžou se objevit problémy v zaměstnání od takzvaných přátel. Kozy by se neměly zapojovat do žádných drbů a ani jim nevěnovat pozornost. Pokud zůstanou klidní a soustředění, pak se vše obrátí k lepšímu.

Podnikající Kozy by se rozhodně měli soustředit na své stávající podniky - neukazuje se, že by se letos novým projektům dařilo. 

Prognóza ukazuje, že finanční štěstí bude obecně dobré. Koza bude mít spoustu příležitostí vydělat nějaké peníze navíc, i když to ale nebudou obrovské peníze, uvidí postupný nárůst na bankovním účtu. Nicméně měla by být více konzervativní, co se týče výdajů a nesnažit se utrácet příliš za své milované.

Pro oblast lásky, horoskop ukazuje mnoho štěstí pro zadané Kozy. Zažijou oživení vzrušení a znovu rozbušení srdce se svým partnerem. Nicméně je třeba být opatrný na to co říkají, protože slova můžou být více ničivá než nůž.

Pro svobodné Kozy štěstí není tak silné, přestože se setkají s novými zajímavými přáteli, nebude mezi nimi jejich vyvolený. Dobrou zprávou je, že se stále mohou objevit nápadníci, ale Kozy musí být velmi rozvážné a neskočit do vztahu s někým, o kom ví příliš málo. Jestliže se budou dívat pečlivě a opravdu důkladně, můžou najít někoho z kruhu svých přátel a nebo jejich přátel.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení
Odebírání novinek