Andělské karty

Roční čínský horoskop pro všechna znamení

Kohout čínský horoskop

Čínský horoskop 2018 s vládnoucím Psem predikuje Kohoutovy rok plný změn, především v pracovní oblasti a v oblasti milostných vztahů. Nicméně tyto změny nemusí být špatné, takže by je měl Kohout uchopit a snažit se z nich získat co nejvíce. 

Rok Psa může indikovat finanční ztráty a to je důvod proč by zrozenci Kohouta měli držet peníze v bance a vyhnout se hazardu a nákupním orgiím, být opatrní a uvážliví ve svých investicích. V pracovní oblasti můžou narazit na překážky, ale ty budou spíše menší a nebudou vyvolávat velký stres.

Obecně v roce Psa, nebude mít Kohout velký prospěch, je to rok intelektuálních a morálních požadavků a zkoušek. Pes je zaměřen na hluboké přemýšlení, loajalitu a vědecký přístup, zatímco Kohout v těchto oblastech obvykle nevyniká. A také jeho emocionální a náladová povaha není Psem příliš oceňována. Být více realistický, milující, pečující a oddanější je dobrý recept, jak zvládnout energie tohoto roku.

V oblasti kariéry jsou cítit změny ve vzduchu. Pokud je Kohout unavený ze současného zaměstnání, rok Psa je vhodný čas pro změnu práce, nebo dokonce i kariéry. Vyplatí se mu, když si najde trochu času navíc a investuje do získání nových schopností. Pes také predikuje, že je čas být více kurážný a nečekat na to, až příležitost spadne do klína. Pokud něco chce, povýšení nebo zvýšení platu, měl by jít přímo za šéfem a otevřeně o to požádat a bojovat za získání výhod.

Vítr změn zavání i do oblasti lásky a romantických vztahů. Svobodní by mohli najít vhodného partnera. Zvláště svobodné ženy mají velkou šanci navázat vztah s někým výjimečným a zažít lásku na první pohled. Takže by se neměli stresovat v práci, ale hezky se upravit a vyjít ven střetávat více lidí. Pro zadané Kohouty přináší energie Psa mezi partnery vzájemné porozumění a prohloubení vztahu.

V průběhu roku Kohout také uvidí mnoho pomocných ruk od přátel i nadřízených, které ho budou velmi podporovat a budou stát silně za jeho snahami.

 

Roční čínský horoskop pro všechna znamení
Odebírání novinek